рус.  

Іграшки-нічники

Всего товаров: 38

Де купити своїй дитині нічник проектор?

Дитячі нічники, світильники та проектори є невід'ємною частиною будь-якої дитячої кімнати. Адже дуже багато діток не люблять спати при вимкненому світлі, а основні лампи так яскраво світять, що дитина все одно не може заснути. У такій ситуації на допомогу поспішають маленькі дитячі нічники, які світиться дуже приємним світлом пастельних відтінків, таких як рожевий, блакитний або сонячно-жовтий. Звичайно ж, є дитячі нічники-світильники спеціально для дівчаток, такі як грибочок з феєю або принцесою, а є нічники для хлопчиків - у формі футбольного м'яча або з мультгероями. Звичайно ж більша частина іграшкових світильників для дітей не прив'язані до статі дитини, а відрізняються лише віковими критеріями.

Але купити дитячий нічник - це не завжди цікаво, а от якщо дитяча іграшка буде ще й виконувати функції проектора, та ще й грати різні мелодії, ось це не тільки красиво, але і допомагає у пізнанні цього світу! Дитячий проектор-нічник може відтворювати на стелі образ зоряного неба, місяця або різноманітних фігурок чи тварин, сяючи всіма кольорами веселки, переливаючись і мерехтячи! Маляті не доведеться рахувати овечок або вимагати у мами казку - чарівні переливчасті зірки на стелі і стінах розбавлять темряву, заспокоять дитину і крихітка швиденько засне.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви також зможете знайти приголомшливі нічники для дітей у вигляді різноманітних тваринок, які вміють розповідати казки. Такий нічник має складну програму, в яку закладено величезну кількість різноманітних дитячих казок. Матусі не доведеться щовечора довго укладати свого карапуза спати, адже вона зможе просто поставити ведмежа, що розповідає казки, або зайця-казкаря на тумбочку біля ліжка, задати програму і інтерактивна іграшка почне розповідати чарівні історії, які декламуються спокійним приємним акторським голосом.

Існують іграшкові нічники-світильники, які програють безліч красивих класичних колискових мелодій, що буде відмінним способом приспати непосидючого грудного малюка, адже дітки в ранньому віці дуже добре сприймають на слух різноманітні звуки.

При оформленні Вашої покупки ми з зробимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Донецьк та інші міста України.