рус.  

Боулінги

Всего товаров: 20

Боулінг - відмінне проведення часу для всієї родини!

Тепер є чудовий спосіб для батьків та їх діток активно і весело провести час разом. Таке заняття, як боулінг, допоможе розвинути у дитини влучність, спритність, моторні навички та координацію рухів. Перед грою потрібно розставити кеглі у формі трикутника, а після цього гравець повинен спробувати збити їх за допомогою кулі. Бажано, щоб всі були збиті після першого удару. Такий кидок називається страйк. Кулі для боулінгу мають три спеціальних отвори для зручності їх захоплення гравцем.

Якщо Ваша дитина ще мала для походів у кегельбан, то набори для дитячого боулінгу стануть рівноцінною заміною. Ви можете вибрати з великого асортименту інтернет-магазину Toys саме таку іграшку, яка сподобатися більше за інших. Можна купити кеглі традиційної форми, з верхівками у вигляді ведмедиків або кроликів, а ще міні-кеглі. Кеглі для боулінгу можуть бути виконані як із пластику для діточок від трьох років, так і з щільного поролону для зовсім маленьких спортсменів.

Не знаєте чим зайняти дітей на дитячому святі? Розділіть їх на команди і влаштуйте захоплюючий турнір з боулінгу, переможці якого отримають смачні та цінні призи. Крім відмінного проводження часу малеча отримає відмінне тренування фізичного розвитку і концентрації уваги. Гра в боулінг дозволяє цікаво провести вільний час не виходячи з дому. Тому Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині і порадувати свою дитину оригінальною іграшкою за доступною ціною, не витрачаючи при цьому часу на поїздку в магазин і свого настрою на непривітних продавців. Наші менеджери підкажуть Вам, яким чином Ви зможете оплатити свою покупку, а також запропонують скористатися доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.