рус.  

Пірамідки для дітей

Всего товаров: 45

Яка пірамідка дитяча найкраще - дерев'яна або пластмасова?

Кожен батько обов'язково згадає зі свого дитинства таку нехитру іграшку, як дитяча пірамідка, яка не здає свої лідируючі позиції з продажу і зараз. Адже з першого погляду здається, ну чому ж вона так буде корисна дитині, а насправді, це дійсно дуже важлива іграшка в правильному розвитку дитини.

Саму пірамідку для дітей можна пропонувати маленькому шибеникові вже з 6-7 місяців, як тільки він навчився сидіти і у нього звільнилися руки. Як раз в цей час їх і потрібно зайняти важливим заняттям і купити дитячу пірамідку. Її нехитра форма у вигляді стрижневого підстави, на яке потрібно одягнути спеціальні колечка різних розмірів і кольорів відразу зацікавить будь-якого малюка. А коли дитина збирає пірамідку, він розвиває тактильну пам'ять і дрібну моторику рук, вчить розрізняти кольори і форми, і що не менш важливо, вже з такого раннього віку розвиває логічне мислення.

Для таких маленьких діток прекрасно підходять пірамідка дитяча дерев'яна або пластикова, але обов'язково з великими деталями, які зручно брати в ручки і простіше розрізнити один між одним. Але як тільки синочок або донечка підростуть, можна їм купити пірамідку більш складної форми, наприклад з декількома стержнями або з додатковою різьбленням і геометричними фігурами. А для самих яскравих вражень можна вибрати пірамідку-пазл, яку потрібно складати не тільки за формою, а й так, щоб скласти малюнок! Як правило - пірамідка-пазл м'яка і відмінно підійде для активних детіше.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!