рус.  

Іграшкові трейлери

Всего товаров: 19

Які функції має дитячий трейлер?

Всі хлопчаки дуже люблять грати з машинками, прагнуть навчиться ними керувати, просять пап, щоб ті їх покатали на справжніх машинах. І це не спроста, адже любов до автомобілів проявляє справжній чоловічий характер. І ось малюк вже навчився розбиратися в машинах, знає деякі марки, відрізняє вантажну машину від легкової. Але є одна загадкова машина, яка сама перевозить інші машини, причому за раз відразу декілька. Ця машина, звичайно ж перевізний трейлер, купити який для наочного прикладу можна в нашому інтернет-магазині Toys. Але зверніть увагу, що у нас представлені різні види автовозів, це і:

  • Інерційні трейлери
  • Трейлери з принтами з мультільмів
  • Автовози з будівельною технікою
  • Трейлери з мотоциклами і квадроциклами
  • Автовози з військовою технікою
  • Двоповерхові трейлери
  • Трейлери з тваринами

Граючи з такими наборами, хлопчик не тільки формує дитячу уяву, але й розвиває абстрактне і логічне мислення, дрібну моторику рук. Гра також сприяє прояву кращих чоловічих якостей: відваги та рішучості.

Дитячий трейлер - усього-лише один з численних видів іграшкових машинок, які так люблять хлопчики. Іграшкова машинка дозволяє дитині моделювати різноманітні ситуації, які можливо синочок побачив десь в серіалі, на вулиці або просто почув від когось. Це формує світосприйняття дитини і стимулює дитячу уяву.

На нашому сайті Ви знайдете багато інерційних трейлерів, які в комплекті мають додаткові маленькі ігрові машинки, мотоцикли і навіть вертоліт. Інерційний принцип дозволяє зробити гру з автомобілем набагато більш реалістичною.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!