рус.  

Колекційні машинки

Всего товаров: 566

Мрія будь-якого хлопчика - колекційні моделі автомобілів!

Для будь-якого чоловіка ще з раннього віку машина є захопленням, пристрастю, хобі. Значний інтерес до автомобілів прищеплюється ще з раннього дитинства і залишається в дорослому житті. Це одна з основних причин поширення так званих колекційних машинок. Важко знайти хлопчиська, який залишиться байдужим поруч з полицею, на якій розставлені міні-копії таких авто, як Mersedes, BMW, Ferrari або навіть якогось ретро авто.

Усі сувенірні моделі машинок виконуються в певному масштабі із збереженням оригінальних пропорцій. Масштабні моделі машин, зменшені у багато разів, мають досить скромні розміри і легко поміщаються на долоні. При цьому у них є безліч рухомих деталей: капот, багажник, двері, дзеркала.

Зовсім необов'язково бути завзятим колекціонером, щоб купувати такі моделі. Їх можна застосовувати у вигляді унікального подарунка або ж прикрашати ними дитячу кімнату. У наш час Ви зможете без зусиль знайти будь-яку модель, так що якщо Ви завжди мріяли про Феррарі, то інтернет-магазин Toys обов'язково Вам допоможе стати власником такого колекційного автомобіля за помірну ціну. А якщо придбати збірну модель автомобіля, то дитина зможе самостійно зібрати іграшку, що зробить гру ще цікавіше.

Яку колекційну машинку купити?

У цьому розділі Ви зможете знайти і купити колекційні машинки таких знаменитих виробників як Welly, Kinsmart або New-Ray, які безсумнівно сподобаються Вашому малюку. У нас Ви зможете знайти колекційні моделі автомобілів різних видів:

  • колекційні машинки СРСР
  • дитячі машини іномарки
  • збірні моделі машин
  • колекційні машини з інерційним механізмом

Вітчизняні моделі машин, старовинні автомобілі, моделі спорткарів стануть справжньою прикрасою дитячої кімнати, а зібравши всю колекцію певного виду автомобілів малюк зможе вивчати по них історію створення та розвитку автомобіля.

Ми оформляємо швидку доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.