рус.  

Машинки на радіокеруванні

Всего товаров: 199

Яку машинку на радіокеруванні купити дитині?

Якщо запитати у будь-якого батька, яка іграшка у них асоціюється зі словом «хлопчик», то кожен не замислюючись відповість - машинка. І це дійсно так, будь-який хлопчисько готовий на багато що, аби батьки подарували йому нову машину. А якщо це машинка на радіоуправлінні, тоді можна весь рік старанно вчитися і допомагати батькам у домашніх справах. Прекрасний стимул для дитини і відмінний виховний хід для його мудрих батьків. Як же правильно вибрати і купити машинку на радіокеруванні? Спочатку потрібно розібратися з видами машинок, адже їх досить багато:

  • Великі й маленькі машинки на радіоуправлінні
  • Машини героїв мультфільмів
  • Машинки для дріфту на радіокеруванні
  • Гоночні автомобілі або спорткари
  • Машинки-перевертні
  • Джипи

Вибір дуже великий і за характеристиками, і за ціною, але тільки у на нашому сайті Ви знайде як дорогі, так і дешеві радіокеровані машинки, залежно від віку малюка та побажань. Тут Ви зможете знайти приголомшливі великі джипи з величезними колесами та амортизаційною підвіскою, які прекрасно маневрують на не надто рівній дорозі і можуть їхати по будь-якій поверхні. Тут Вам зустрінуться і приголомшливі стильні гоночні машини, зроблені по прототипу всесвітньо відомих моделей, таких марок як Lamborgini, Porsche, BMW. Серед численного розмаїття Вам зустрінуться маленькі дріфтові моделі, які мають відрегульовані колісні осі, що дозволяють автомобілю не йти у заноси під час різких поворотів. І все це різномаїття порадує Вас своїми демократичними цінами! Жодного тата і жодного хлопчиська-синочка не залишать байдужими приголомшливі колекційні моделі, виконані у відповідному інтригуючому масштабі. Такі ювелірно-виконані автомоделі мають детальне опрацювання та зачаровують своєю мініатюрністю.

Гра може проходити як в квартирі, так і на свіжому повітрі. Але повірте, тата та дитину за вуха не відтягнеш, адже процес запуску такий захоплюючий і пізнавальний, а також дарує багато позитивних емоцій всій родині. Для прекрасного проведення дозвілля потрібен всього-лише пульт і суха погода. Вийдіть у двір і змусьте сусідських дітлахів пороззявляли роти від подиву і захоплення!

При оформленні замовлення з будь-якого куточка країни наша команда менедждерів надасть Вам допомогу і оформить доставку в будь-яке місто України, будь-то Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Львів і безумовно, Одесу!