рус.  

Акумулятори та батарейки

Всего товаров: 16

Запасися батарейками і акумуляторами для дитячих іграшок!

Батарейки та акумулятори є невід'ємною частиною більшості дитячіх іграшок, тому в нашому інтернет-магазині Toys Ви знайдете дуже широкий асортимент усіх необхідних елементів живлення.

Всі хлопці люблять гратися з іграшками, які видають різні звуки, світяться або володіють музичним супроводом. А краще, коли все це разом! Для роботи таких пристроїв необхідні елементи живлення разового використання - батарейки. Розвиваючі та музичні іграшки, дитячі проектори, світильники і самі різні іграшки на радіокеруванні постійно вимагають їх оновлення, а велика упаковка батарейок дозволить Вам довгий час не турбуватися про їх заміну. ​​

Купити акумуляторні батареї оптом можна в нашому інтернет магазині Toys за дуже вигідною ціною. До того ж, Вам зовсім не потрібно думати про те, що вони не підійдуть для вашого пристрою. Ми продаємо кращі пальчикові батарейки, а саме батарейки АА Duracell, батарейки Philips, батарейки Ufo, батарейки Kodak, батарейки Pleomax від Samsung і багато інших.

Ще Ви зможете підібрати такий елемент живлення, як батарейка Крона або батарейка 9V, як її ще називають від виробника Kodak або Філіпс. Вона призначена для хорошої роботи пультів управління та інших слабкострумових пристроїв в таких іграшках дитини, як наприклад вертольоти, роботи і різні машинки.

Батарейки R14 і батарейки R20 від компанії Sony, Daewoo або Hyundai з сольовим електролітом нададуть необхідний заряд для радіокерованого джипа Вашого бешкетуна. Батарейки для годинників, звані також батарейки-таблетки, у великому асортименті можна знайти на нашому сайті. Дитячий годинничок, що світиться, іграшкові фігурки, а також різні пістолетики не зможуть працювати без батарейок AG3, батарейок AG13 і батарейок AG10. Вони продаються в упаковках по десять штук, що дозволить з легкістю замінювати їх в потрібний час.

Щоб Вам не довелося з часом думати, де купити батарейки або купувати товар сумнівної якості де-небудь на ринку, поміркуйте про це заздалегідь і придбайте додаткові батарейки ААА, пальчикові батарейки або батарейки типу АА разом з іграшкою для своєї дитини. Повірте, зайвими вони не будуть, а співвідношення ціна-якість Вас приємно здивує. І не забудьте про зарядний пристрій для акумуляторів! Для Вашої зручності ми оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України.