рус.  

Фітболи і стрибуни для дітей

Всего товаров: 58

Фітбол купити можна не тільки для малюка, але і для себе!

Фітболи для дітей - незамінні іграшки в правильному розвитку дитини, як у фізичному плані, так і в розумовому. По-перше, стрибуни допомагають діткам розвинути правильну координацію рухів і вестибулярний апарат, так як сівши на нього верхи і навіть трохи пострибавши, дитина починає усвідомлювати, як влаштовано його тіло і як їм правильно управляти.

По-друге, під час простої забави з стрибуном чи фітболом, дитина тренує практично всі групи м'язів. Адже не дарма більшість матусь під час занять фітнесом, теж вибрали для себе подібного стрибуна у формі великого надувного м'яча, назва якого - фітбол.

Фітбол купити Ви зможете на полицях нашого інтернет-магазину Toys за найнижчими цінами, причому вибрати Ви зможете іграшку на будь-який смак і на будь-які вимоги. Тут і фітболи-коники, і фітболи-ослики, і фітболи для немовлят, і фітболи для схуднення, і фітболи для вагітних, і фітболи для спини. За рахунок рельєфної фактурної поверхні деяких фитболів, яка стимулює різні точки на тілі, поліпшується кровообіг і відразу відчувається позитивний ефект на весь організм.

А ті стрибуни, які зроблені у формі різних тварин, ще й допоможуть прищепити дитині почуття турботи і опіки. Іграшка зроблена з високоякісних матеріалів, тому можна не боятися, що вона лопне або порветься під вагою непосиди. Для того, щоб почати гру, потрібно тільки надути гумового стрибуна, тільки не до жорсткого стану, і дитина тут же приступить до веселощів. У цій категорії матусі теж зможуть знайти для себе м'ячі для фітнесу, для преса і для іншої оздоровчої гімнастики, адже цей виріб відмінно сприяє розслабленню натрудженого хребта та м'язів поперекового і плечового пояса.

У нашому магазині дитячих іграшок існує опція доставки в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!