рус.  

Капіталіст

Всего товаров: 32

Економічні ігри стратегії: вибираємо кращу настільну гру!

Сьогодні економічні настільні ігри стають популярними, як ніколи. Такі ігри підготують майбутнє покоління до всіх труднощів їх дорослого життя в жорстких ринкових відносинах в ігровій, цікавій, а головне, зрозумілій діткам формі.

Грати можна всією родиною, і це дає можливість батькам більше поспілкуватися зі своїми дітьми, побачити в них дорослих і самостійних особистостей зі своїм баченням життя і власною думкою.

Найпопулярнішою і знаменитою економічною грою безперечно є «Монополія» і її аналог - «Менеджер». Мета такої економічної стратегії досить проста: використовуючи стартовий капітал, який однаковий у всіх гравців на початку гри, домогтися банкрутства всіх інших гравців. Гравці кидають кубик, ходять по колу, тим часом купуючи або продаючи різні активи, які допомагають накопичувати їм свій капітал.

У нашому інтернет-магазині іграшок Toys Ви зможете знайти і купити економічну гру для своєї дитини на будь-який смак. Дівчаткам, безсумнівно, сподобаються така гра, як «Монополія Monster High» з героїнями улюбленого мультсеріалу або економічна гра «Моя сім'я», де необхідно зануритися в життя дорослих. Хлопчики ж охоче пограють в «Футбольного менеджера» або в настільну гру «Будівництво-монополька» і відчують себе керівником на будівництві. Всі ці настолки виконані з міцного картону з яскравими цікавими принтами, тому Ви і Ваші діти безсумнівно отримаєте задоволення від гри, а також заряд позитивних емоцій.

Всі економічні ігри вчать дитину основам рахунку, готують до дорослого життя, показуючи, як важливо економити зароблені гроші і правильно вести сімейний бюджет. На нашому сайті Ви зможете порівняти ціни, вибрати найцікавішу настільну гру і оформити доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.