рус.  

Настільні футболи

Всего товаров: 9

Купити настільний футбол - подарувати радість всій родині!

Настільний футбол, більш відомий за кордоном, як кікер - є однією з найпопулярніших і цікавих настільних ігор в усьому світі. У настільний футбол грають в кожній країні і на кожному континенті, в неї можна грати як вдома, так і на вулиці, на дачі і в квартирі, поодинці, вдвох і навіть великими командами. Гравці всіх національностей і віку від хлопчаків до дорослих чоловіків об'єднуються в співтовариства і клуби любителів цієї завзятою гри по всьому світу.

Настільна гра футбол є дуже захоплюючою і динамічною, а правила її настільки прості, що вивчити їх не складе великих труднощів. На невеликому полі розміщені гравці, якими можна управляти за допомогою спеціальних ручок. Варто їх тільки покрутити, і іграшковий футболіст повертається вправо або вліво, а якщо потягнути на себе, то фігурка пересунеться по полю. Перемагає той, хто принесе своїй команді найбільшу кількість забитих у ворота м'ячів. Словом, все як і в справжньому футбольному матчі.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати настільний футбол і подарувати своїй дитині. Іграшка по праву займають почесне місце в дитячій кімнаті. Малюк буде не тільки із задоволенням грати зі своїми друзями, але і зможе запросити змагатися в настільний футбол на двох свого тата чи старшого брата.

Дитяча настільна гра викличе справжнє захоплення, подарує відчуття справжнього спортивного азарту, розвине швидкість реакції, точність руху, викличе бажання живого спілкування, а не віртуального, замінить собою комп'ютерні ігри, згуртує будь-яку компанію і зблизить Вашу родину.

Така настільна спортивна гра стане відмінним подарунком для будь-якого хлопчика, допоможе розвити стратегічне мислення, а також зблизить батьків і дітей. Ціна настільного футболу залежить від розмірів поля і матеріалу, з якого він виконаний. Наш магазин оформляє доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Одесу та інші міста України.