рус.  

Інтерактивні тварини

Всего товаров: 77

Інтерактивні тварини - бажаний подарунок для будь-якої дитини!

Окремі ігрові фігурки тварин і цілі набори самі по собі є дуже корисними іграшками для розвитку дитини. А якщо перед Вами інтерактивні тварини, які ще й уміють що-небудь робити, то користь від них підвищується в рази. Різні музичні тварини допомагають розвинути у дитини почуття ритму і хорошу слухову пам'ять. Тварини зі світловими ефектами стимулюють розвиток зорової пам'яті. А іграшкові тварини, які співають пісні, розповідають казки або вірші, ходять або танцюють, не тільки сприяють розширенню кругозору дитини, але і збільшують його інтерес до навчання і пізнавання навколишнього світу. Деякі тварини навіть можуть реагувати на голос або дотик! Такий реалістичний вихованець без сумніву сподобається Вашій дитині.

Інтерактивні тварини, купити які Ви можете в нашому інтернет-магазині Toys, діляться на кілька категорій, таких як:

  • Музичні тварини
  • Іграшки-повторюшки
  • Тварини, що говорять
  • Навчальні тварини
  • Електронні вихованці
  • Тварини на радіокеруванні

Граючи з такими іграшками малюк розвиває дитячу фантазію і уяву, дрібну моторику рук, логічне і абстрактне мислення. Але одним з найважливіших моментів є подолання дитячих страхів. Адже маленький натураліст вже багато знає про різних звіряток і несвідомо побоюється великих звірів. І саме іграшки-тварини сприяють розумінню того, як живуть різні представники дикої природи і з якою відповідальністю потрібно ставитися до своїх домашніх вихованців.

Для Вашої зручності інтернет-магазин Toys надає доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міста України, щоб Ви могли швидко отримати свою покупку. Порівняйте ціни і виберіть наймилішого улюбленця для Вашої дитини!