рус.  

Дитячі подушки

Всего товаров: 7

Купуйте малюкові дитячі подушки-іграшки!

Дитячі подушки - важливий атрибут оформлення дитячої кімнати, адже тепла й приємна атмосфера в особистому куточку Вашої дитини відіграє велику роль в його особистісному розвитку та облаштуванні зони комфорту малюка. Будь-який дитячий психолог скаже Вам, що затишок в кімнаті дитини дуже важливий з малих років, адже немає на світі місця кращого, ніж Дым.

Тут Ви зможете знайти стандартні декоративні подушки для дітей як з натурального, так і з синтетичного матеріалу з веселими зображеннями ведмежат і інших звірят. Такі подушки відмінно виглядатимуть, як декор дивана чи крісла, а так само чудово підійдуть для імпровізованого килимка, який можна спорудити шляхом накидання кількох таких подушечок на підлогу. Дітлахи можуть влаштувати чаювання в турецькому стилі або ж просто пограти на підлозі в настільні ігри, машинки чи ляльки.

Також приємно здивувати малюка можуть дитячі подушки-іграшки. На перший погляд це просто м'яка іграшка - ведмежа або пухнастий левеня, собачка або панда. Але виконані звірятка в такий смішний лежачій позі, що якщо покласти їх під голову або на підлогу - на них можна дуже зручно прилягти або присісти. З такою іграшковою подушкою у малюка завжди буде відчуття, що він засинає з кращим другом, який дарує йому комфорт і тепло.

Ще в даній категорії є міні-подушки у формі сердечок або величезною лапи якоїсь котячої тварини. Кожна така подушка стане цікавим елементом декору в дитячій кімнаті або ж просто відмінним і кумедним подарунком-сувеніром на будь-яке свято. Варто згадати про те, що всі дитячі подушки виконані з дуже приємного на дотик текстильного матеріалу, їх хочеться чіпати і м'яти, а також набиті пружним набивним матеріалом. Ви зможете вибрати для себе або свого малюка найбільш зручний варіант подушки - з гладкою поверхнею (адже не всі дітки і матусі люблять штучний ворс) чи все ж волохату і пухнасту (адже подушка-звіря буде виглядати натуральніше з хутром, так?).