рус.  

Бумеранги

Всего товаров: 19

Навіщо малюкові іграшковий бумеранг?

Бумеранги бувають різні, одні менше зігнуті, інші більш вигнуті, є бумеранги у вигляді прямого кута, є дитячі трилопатеві бумеранги, схожі на пропелер. Всі ці види бумерангів літають по-різному і зараз ми дізнаємося, як саме.

Принцип бумеранга, що повертається, полягає в його особливих аеродинамічних властивостях. У такого бумеранга повинен бути обов'язковий стандартний кут між плечима, особлива геометрична форма, а щн він повинен бути плоским і виконаним з легковісного матеріалу. Запускати дволопатевий бумеранг теж потрібно особливим способом, щоб він обов'язково повернувся, надаючи йому обертання в майже вертикальній площині. Іграшкові бумеранги для дітей роблять, як правило, з легкої пластмаси, але їх аеродинамічність при цьому набагато гірше.

Багато хто думає, що запускати бумеранг, який повертається, слід горизонтально, як тарілку-фрісбі. Це зовсім не так, адже якщо запустити бумеранг в горизонтальній площині - він не повернется. Бумеранг потрібно запускати вгору, тоді іграшка робить напівкруглу петлю зверху-вниз і повертається до власника в ту ж точку, з якої бумеранг був запущений.

Крім звичайного двухлопастного бумеранга можна купити бумеранг трилопатевий, чотирьохлопатевий і навіть восьмилопатевий. У польоті такий іграшковий бумеранг для дітей буде особливим видовищем, особливо якщо він оформлений красиво - він буде виблискувати в польоті своїми крилами і зачаровувати малечу.

Так само існують бумеранги, які не повертаються, більш розігнуті, які є нащадками єгипетських бойових бумерангів, але їх не випускають в іграшковій інтерпретації. Адже малюкові повинна бути цікава сама концепція повернення іграшки в руку, принципи аеродинаміки і фізики, які обов'язково зацікавлять дитину.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви знайдете великий асортимент іграшкових бумерангів для дітей за найвигіднішими цінами. Ми із задоволенням оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.