рус.  

Аксесуари для ляльок і пупсів

Всего товаров: 113

Ляльковий будиночок для Барбі - мрія кожної дівчинки!

Кожна дівчина має одну, а може і декілька улюблених ляльок, з якими вона любить проводити час. Завдяки сюжетно-рольовим іграм дитина може переносити образ людини на іграшку, обігруючи улюблені казки або епізоди з власного життя. Підручні речі або іграшки, які нагадують чи можуть замінити справжні, діти використовують для додання більшої реалістичності своїй забаві.

Яка людина може обійтися без житла? Ляльковий будиночок - це прекрасний подарунок для Вашої дитини, адже так вона зможе спробувати себе в ролі берегині домашнього вогнища. Розставляючи меблі в іграшковому домі дівчинка розвине власний смак, навчитися поєднувати елементи декору, роблячи будиночок затишним. Така гра точно піде на користь характеру Вашого маляти.

У величезному інтернет-магазині Toys можна купити будиночок для ляльок недорого і на будь-який смак, починаючи від одноповерхового котеджу і закінчуючи іграшковим замком з декількома поверхами і величезною кількістю кімнат. Його ціна залежить від розміру лялькового будинку, матеріалів виготовлення, а ще ігрових фігурок, наявності меблів та інших додаткових аксесуарів. Будинок для ляльок з меблями, яка імітує справжню, а також декоративні елементи і різні предмети домашнього вжитку, допоможуть Вашій дитині розібратися у премудростях дорослого життя і заодно прикрасять житло ляльок. Таким чином, ігровий процес буде приносити не тільки величезну радість, але й розвивати фантазію, розширювати кругозір дитини, тренувати образне мислення. Запросіть у гості подружок дівчинки, адже іграшковий будиночок для ляльок дарує величезний ігровий простір.

Наш магазин дитячих іграшок дає своїм покупцям можливість подивитися фото, порівняти ціни та купити ляльковий будиночок, а також залишити свої відгуки. Ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Миколаїв, Одесу, Запоріжжя та інші міста України за вигідними тарифами.