рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Пазли

Всего товаров: 1909

Як правильно вибрати дитячі пазли?

У наш час пазли для дітей є чи не найпопулярнішою розвагою для всієї родини. Така проста, але і в той же час оригінальна гра, яка змушує подумати, подобається не лише дітям, а й дорослим.

Зараз існує безліч видів і модифікацій пазлів. Почнемо з класичних пазлів, які зроблені з картону і покриті глянцевим зображенням, які можна в підсумку скласти в величезну картину і повісити її на стіну. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий асортимент традиційних польських пазлів від бренду Castorland. Серед них Ви зможете підібрати пазли із зображенням всесвітньо відомих картин знаменитих художників, казкових ілюстрацій, фотографій тварин і навіть природи! Залежно від віку малюка потрібно підбирати і кількість деталей пазла - від десяти-п'ятдесяти детальок, до трьох тисяч.

Також Ви можете на нашому сайті купити пазли, які виконані спеціально для малюків. Це м'які пазли, наприклад, які зроблені з пінокартону, або ж дитячі килимки-пазли з матеріалу ЕВА, які зроблені у формі буків або тварин. Існують також дерев'яні пазли, які спрямовані на розвиток у дітлахів кмітливості і зорової пам'яті, до того ж дерево прекрасно розвиває тактильні відчуття у карапузів.

У продажу ще є магнітні пазли, що подарують дитині веселе проведення часу! А ще, зібрану дитячими ручками картинку можна буде повісити на холодильник і зробити маминою особливою гордістю. Найцікавішими є логічні пазли, які більше схожі на гру пазл, ніж на звичайну збірну картинку. У такій грі малюк повинен, наприклад, за принципом пазла відновити послідовність предметів, згрупувати їх за якимось одним принципом і т.д. Така розвага здорово стимулює інтелектуальний розвиток малюка і тренує дитячу логіку.

Крім задоволення від складання картинки або фігурки дитячі пазли допомагають розвивати кмітливість, здатність орієнтуватися в просторі, терпіння, посидючість, адже часом, щоб скласти пазли, потрібна навіть не одна година.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви завжди зможете за прийнятними цінами купити дитячі іграшки, які безсумнівно принесуть море задоволення і радості Вашій дитині. Магазин оформляє доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.