(050) 353-42-88
рус.  
Шановні покупці! На даний момент номери, вказані на сайті, недоступні.
Для зв'язку з нами телефонуйте за номером 0676227480 або пишіть у Зворотній зв'язок.

Декупаж и роспись

Всего товаров: 85

Дитячі набори для розпису: що підійде хлопчикові, а що - дівчинці?

У наш час так важливо, щоб дитина була всебічно розвиненою, тому що під час пошукуі роботи людина стикається з тим, що потрібно знати і те і те, вміти і це та інше. Тому так важливо з самого маленького віку прищеплювати дитині інтерес до різних точних наук і видів творчості, які будуть розвивати малюка і в технічному і в гуманітарному напрямку.

Малювання особливо знадобиться дитині, яка хоче стати архітектором, або інженером, або дизайнером в якомусь напрямі. А оскільки образотворче мистецтво - це роки праці, для початку можна обрати і купити набір для розпису, який допоможе маляті відчути форму предметів. Або розібратися зі змішуванням фарб, а ще просто створити гарний аксесуар, який дитина зможе подарувати, або яким можна прикрасити дитячу кімнату. У нашому інтенртет-магазині Toys Ви зможете придбати різні набори для розпису як для дівчаток, так і для хлопчиків, серед яких Ви знайдете:

  • Набори для розпису по склу
  • Набори для розпису по дереву
  • Набори для розпису по полотну
  • Набори для розпису по шовку
  • Набори для розпису предметів з порцеляни і гіпсу
  • Великі набори для розпису солдатиків

Різні набори для творчості сприяють прояві свого власного смаку, почуття стилю, а також своєї індивідуальності і бачення цього світу. Адже на сьогоднішній день серед психологів дуже актуальна така практика, як арт-терапія, або всім відоме поняття визначення внутрішнього світу людини за допомогою різних кольорів і картинок.

Наші ціни Вас приємно здивують, а ще ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!