рус.  

Надувні матраци

Всего товаров: 46

Незамінні влітку пляжні парасольки і надувні матраци!

Надувні матраци - це вироби, які призначені для продуктивногї розваги всієї родини, адже вони мають так багато призначень! Це і спорядження для плавання, і аксесуар для більш комфортного лежання на березі річки чи моря, або навіть просто у себе на дачі, підігріваючись на літньому сонці з усіх боків. А якщо до вас приїхали гості і хочуть залишитися з ночівлею, або Ви збираєтеся відправитися в літній кемпінг, то такий матрац стане відмінноим ліжком як для діток, так і для дорослих.

У нашому інтернет-магазині Toys представлений широкий вибір різних надувних матраців, які так необхідні в літній час, і всі вони - за цілком приємною демократичною ціною. При цьому всі вони досить легкі і прості в транспортуванні. У нас Ви зможете придбати надувний матрац, ціна якого Вас приємно здивує, зі спеціальною сіткою в середині, яка дозволить зіграти прямо у воді, при цьому тіло не перегрівається, а як відомо саме вода сприяє гарній засмазі.

Хоча на такому матраці не полежати на березі, але тут на допомогу приходять стандартні надувні матраци, які розраховані і для плавання і для лежання на березі. Ви можете вибрати матрац з поперечними жолобками для стікання води, а можете купити надувний матрац із спеціальними заглибленнями, в які можна налити води, і тим самим засмагати прохолодненько та з комфортом. Ну а якщо ви збираєтеся на природу всією сім'єю, то тут Вам не обійтися без сімейного надувного матраца, який можна також використовувати, як надувне ліжко. Яскравий приклад - матрац надувний Intex, покриття поверхні якого з одного боку оксамитове. Така особливість добре утримує простирадла та інші покривала від сповзання на підлогу.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!