рус.  

Манежі

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Де недорого купити дитячий манеж?

Дитячі манежі потрібні усім матусям, у яких народилася дуже непосидюча дитинка. Адже матусі знають, що якщо вже з'явився малюк, то можна сказати «до побачення» вільному часу та відпочинку. Це й зрозуміло, адже маленькі дітки з кожним днем ​​пізнають цей світ все глибше і глибше, жадають нових знань і вбирають їх, як губка! Непосидюча та активна дитина все повинна помацати, скрізь повинна поповзати, скрізь все розглянути, адже спочатку - Ваша квартира або Ваш будинок - це весь світ для крихітки! Ну, а що ж робити, якщо мамочка хоче хоч ненадовго прилягти, але не може, бо невідомо, що може накоїти карапуз, що повзає по квартирі і лізе в усі можливі місця? Для цього варто купити манеж дитячий, зручний і місткий, з міцними, але м'якими бортиками і затишним комфортним дном.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви можете знайти найрізноманітніші манежі для дітей за дуже приємною ціною, які допоможуть Вам викроїти трохи часу на свій власний відпочинок. Коли дитина перебуває в манежі, вона повинна бути при цьому ситою і відпочившою, щоб повністю направити свою увагу на різні іграшки і не вередувати. А матуся може покласти в ігровій манеж малюкові які-небудь навчальні-розвиваючі іграшки і трохи подрімати. Конструкція манежу для дітей представляє собою дуже стійкі збалансовані ніжки, які не дозволять дитині розгойдати або перевернути загородження, тому Ви можете бути абсолютно спокійні. Стінки манежу, як правило, виконані з еластичного матеріалу або сітки, яка добре тягнеться, але дуже міцна при цьому. Якщо раптом карапуз побажає вибратися з споруди самостійно - у нього це не вийде.

Ще одним цікавим пристроєм, подібним манежу для дітей за своїми властивостями, є крісло-манеж. Таке дитяче крісло являє собою затишне напівлежаче крісло-гойдалку, встановлене на вигнутий каркас, міцний і гнучкий, який розхитує крісло не назад-вперед, а вниз-вгору. Таке крісло підійде дитинці, яка ще не вміє повзати або ходити. Поки дитина перебуває в такому крісельці, йому можна повісити на ручки брязкальце або мобіль або будь-яку іншу цікаву гру і прилягти відпочити. Адже під вагою малюка крісло-манеж буде розгойдуватися і заспокоювати дитинку, а особлива конструкція ні за що не дасть колисці перевернутися або завалитися на бік.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!