рус.  

Дитячі мечі

Всего товаров: 50

Який дитячий іграшковий меч купити дитині?

Дитячі мечі - воістину магічні іграшки, здатні розбудити в дитині приховану відвагу і хоробрість. Здавна, лише за допомогою мечів, обладунків та небувалої доблесті чоловіки захищали свої сім'ї, державу і землі від нападу чужинців і небачених істот. Не дивно, що хлопці з дитинства беруть приклад з цих мужніх і відважних богатирів, прагнуть стати хоч трохи схожими на них. Це правильно, адже коли хлопчата виростуть, їм потрібно буде стати на чолі власної сім'ї і бути опорою для своїх рідних. Навчитися бути хоробрим їм допоможуть сюжетно-рольові ігри, в яких знайде своє місце дитячий дерев'яний меч, лазерний меч, а також усілякі піратські і військові набори.

Вибір в нашому інтернет-магазині Toys настільки великий, що Ви можете купити дитячий меч з поролону для найменших войовників, реалістичні набори з обладунками, шаблями, щитами та іншою атрибутикою справжнього воїна і багато чого іншого. А відчути себе непереможним ніндзя допоможе самурайський набір або іграшковий кинджал.

Широкий асортимент є також світлових мечей, дитячих мечей зі звуковими ефектами, історичної зброї та унікальних іграшок з улюблених мультиків і художніх фільмів, наприклад, електронний меч Леонардо, меч Star Wars, меч Бен 10 та багато інших. Хлопчисько буде непереможний, як справжній джедай, кидаючись з лазерним світловим мечем назустріч своїм уявним ворогам. Іграшкові мечі мають правдоподібний дизайн, що зробить будь-яку забаву ще цікавіше. Кожна іграшак, залежно від жанру, має свій особливий матеріал: це дерево для богатирських баталій, або ж пластмаса - для більш вигадливих реалістичних боїв.

Беручи участь в такого роду іграх, дитина вчиться йти до своєї мети, не здаючись, стає більш хоробрим і відповідальним, а також захищає тих, хто цього потребує. Граючи зі своїми друзями, Ваш синочок розвиває свої комунікативні навички, моторні навички, фантазію і образне мислення. Всі ці якості знадобляться йому з часом в дорослому житті.

Іграшковий меч купити можна за низькою ціною у нас на сайті. До того ж, привітні менеджери завжди Вам допоможуть з вибором, оплатою і оформлять доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.