рус.  

Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Інтерактивні абетки, плакати

Всего товаров: 393

Балакуча абетка для малят - як вибрати?

Азбуки, які говорять, дозволяють навчити Вашу дитину не тільки розмовляти, але й допоможуть з вивченням алфавіту, вимови, правильним назвам літер, а ще цифрам, рахунку і навіть простим математичним операціям. Тут Ви зможете знайти декілька варіацій звукових абеток:

  • Плакат, який розмовляє
  • Книжка, яка розмовляє
  • Балакуча ручка з книжкою
  • Планшет, що розмовляє
  • М'яка іграшка-абетка
  • Музична абетка
  • Балакуча абетка

Для того, щоб почати готувати свого карапуза до школи, Ви сміливо можете купити музичну абетку і з великим інтересом пройти всі завдання разом зі своїм малюком. Дитячі абетки-плакати здатні озвучувати букви, розповідати віршики, в яких присутні різні літери, а також озвучувати деякі слова, які намальовані на кнопці і починаються з конкретною літери. У дітей дуже добре розвинене образне мислення, яке, таким чином, допоможе швидше запам'ятати весь алфавіт.

Дитячі звукові книжки дозволять малюку в ігровій та розважальній формі вивчити алфавіт, а ще вони вміють розповідати казки і різні повчальні віршики та маленькі історії. Азбуки містять не тільки російський, а й український алфавіт, а ще цифри, набори прикладів і інтерактивну таблицю множення, яку можна придбати навіть дитині шкільного віку, щоб така необхідна річ завжди була поруч.

Найцікавішим винаходом компаній-виробників іграшок для малюків є інтерактивні м'які іграшки-абетки, виконані у вигляді плюшевого ведмедя або іншого звіра. На животі у іграшкової тварини розташований весь алфавіт, а на лапках різні цифри. Така іграшка буде не тільки розвиваючим посібником для карапуза, але і вірним другом дитинства.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!