рус.  

Шкільні рюкзаки

Всего товаров: 150

Як вибрати шкільний рюкзак для першокласника?

Шкільні рюкзаки - найнеобхідніше придбання для дитини шкільного віку! Літо перед школою - дуже коротке для матусі, яка намагається згадати про все, що потрібно купити своєму дитинчаті в перший клас. Починаючи шкільною формою і закінчуючи елементарними канцелярським приладдям, наче пенала і ручок з олівцями. Але найголовніше - це, звичайно ж, сховище всіх книжок і зошитів з домашніми завданнями, тобто, рюкзак.

Портфель шкільний для дитини буде постійною і незамінною сумкою для всіх його речей, а не тільки для книжок, тому підходити до вибору даного аксесуара потрібно з розумом. Спочатку давайте поміркуємо про те, що потрібно купити рюкзак шкільний саме в такому оформленні, яке вибере або попросить сам малюк. Оскільки дитина буде ходити з ранцем до школи не один рік, то його зовнішній вигляд повинен повністю відповідати смакам маляти. Таким чином, буде формуватися власний стиль і смак у Вашого синочка чи Вашої доньки, а також дитячі особистісні уподобання, які батьки охоче підтримують, допомагають діточкам самовиразитися.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти дуже широкий асортимент шкільних ранців, дитячих портфелів і рюкзаків. Серед усього іншого Вам варто звернути увагу на ортопедичні шкільні рюкзаки, які мають жорстку спинку і особливу систему кріплення лямок і застібок. М'які подушечки на спинці викладені особливим чином, а сам остов не прогинається під вагою портфеля, що сприяє вирівнюю дитячого хребта. Такий дитячий портфель буде відмінною покупкою для школяра з проблемною спиною.

Всі дитячі портфелі, які зібрані в поточній категорії мають різноманітне оформлення - від молодіжного до самого дитячого. Ви зможете знайти тут для малюка рюкзаки з принтами як для хлопчаків, так і для дівчаток: Monser High, Star Wars, Hello Kitty, Winx, Ben Ten, «Тачки», Spiderman і багато інших! Носити в школу дитячий ранець із зображеннями улюблених мультгероїв - справжня радість для малюка, повірте!

Якщо ж Вашій дитинці більше подобаються кейси та портфелі - тут Ви знайдете безліч подібних виробів, які потрібно носити виключно за ручку. Для хлопчаки такий портфель буде чимось солідним і майже дорослим, а для дівчинки ручний портфель - відмінний привід попросити хлопчиська донести книжки додому.

Ми оформимо доставку Вашого товару в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.