рус.  

Оптичні прилади

Всего товаров: 7

Потужні оптичні прилади для досліджень та спостережень

Деяких дітей не здивуєш звичайними іграшками - їм хочеться всебічно розвиватися і пізнавати світ в найменших деталях. Для таких цілей використовують оптичні прилади спостереження, лінзи або дзеркала яких в багато разів збільшують зображення. Так можна розглянути з чого складається листочок квіточки або, як виглядає Юпітер. Такі «не іграшки» сподобаються будь-якому підростаючому карапузові.

Тойс-магазин поспішає порадувати новою категорією, в якій зібрані найкращі оптичні новинки. Тут прилади для астрономів, біологів, фізиків і хіміків. Але, якщо дитина ще не визначився ким хоче бути, такий варіант підійде просто для широкого кругозору і допитливості.

Оптичний прилад астронома - він же телескоп або, як раніше називали, зорова труба. Все що відбувається на небі можна розглянути. Дальність видимості залежить від дозвільних здібностей труби тому, є сподіваєтеся «заглянути» на сусідні планети - телескоп потрібен з найпотужнішим збільшенням.

Оптичний прилад біолога або фізика - мікроскоп. Зручність у тому, що його можна поставити на будь-яку горизонтальну поверхню або навіть в кутку дитячої кімнати «відкрити» маленьку лабораторію, доповнивши мікроскоп іншими необхідними для цього атрибутами. Дозволяють здібності оптики різноманітні, як наявні варіанти в наявності Тойс.

Якщо Вам сподобався якийсь мікроскоп і телескоп в нашому магазині, але Ви живете дуже далеко - ми здійснимо доставку в Ваше місто найшвидшим і зручним способом. Доставка можливо в Київ, Запоріжжя, Одесу, Харків, Ужгород, Миколаїв, Мелітополь, Дніпро та інші міста України. До того ж є можливість отримати товар за українськими межами. Ви можете написати нам або зателефонувати і наші оператори знайдуть найоптимальніший і дешевий для Вас варіант. З новинками ми завжди Вас знайомимо, інформуємо і раді кожному, хто навіть просто знаходиться на наших інтернет-просторах!