рус.  

Бадмінтон, спідмінтон, сквош

Всего товаров: 21

Гра бадмінтон на двох - кращий спосіб скоротати дозвілля!

Бадмінтон - гра для всієї родини і в неї здорово грати під час різних вилазок на природу, на турбазу або на море. Оскільки це розвага є досить активним видом спорту, то все матусі із задоволенням заохочують бажання своїх діточок навчитися грати в бадмінтон, адже рухливий спосіб життя - найголовніше для здоров'я дитини. Правила гри досить прості: кожен гравець бере ракетку, якою потрібно буде відбивати легкий воланчик і намагатися, щоб він не впав на землю. Такий принцип вимагає від граючих спритності, швидкої реакції, гарного зору і, звичайно ж, уважності і зосередженості. Під час гри в бадмінтон Ваша дитина приведе в тонус всі групи м'язів і, безсумнівно, отримає море задоволення, адже активна забава на свіжому повітрі набагато краще комп'ютерних ігор.

Купити ракетки для бадмінтону можна як металеві, так і дерев'яні, вони бувають і дитячих, і дорослих розмірів, а також існують різноманітні воланчики, які можуть бути полімерними або пір'яними. Дерев'яні ракетки для гри в бадмінтон зазвичай використовуються, як сімейний набір, який лежить удома. Металеві ракетки більш легкі, тому їх зручно брати з собою на відпочинок, до того ж Ви можете купити бадмінтон в чохлі, що дозволить Вам взяти його з собою в будь-яку подорож.

Але що робити, якщо Ваш воланчик випадково застрягне на дереві або впаде у водойму, звідки його неможливо буде дістати? У такому випадку Ви завжди зможете знайти і придбати тут великий або маленький набір воланчиків на будь-який смак, щоб у Вас на відпочинку був завжди запасний варіант.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!