рус.  

Мильні бульбашки

Всего товаров: 184

Влітку мильні бульбашки купити - малюку щастя подарувати!

Ви гадаєте як зробити день народження свого малюка ще більш оригінальним і незабутнім? Тоді варто серйозно задуматися над організацією шоу мильних бульбашок, яке вже точно потішить кожну дитину без винятку. Адже що може бути приємніше, ніж споглядання величезної кількості повітряних кульок, які переливаються на сонечку всіма кольорами веселки.

Завдяки нашому інтернет-магазину Toys, в якому можна купити генератор мильних бульбашок, Вам не доведеться ламати свою голову над тим, як зробити виставу ще більш видовищною і масштабнішою, а його ціна Вас приємно здивує! Прилад для пускання повітряних кульок може бути зроблений у вигляді барвистих паровозиків, пожежних машин, персонажів з популярних мультфільмів, пістолетів і навіть карет, запряжених кіньми. Вони можуть бути інтерактивними, а також оснащуватися безліччю звукових і світлових спецефектів, що безсумнівно додасть особливу родзинку в виступ і порадує дітей. Також Ви зможете тут знайти решту реквізиту для шоу мильних бульбашок, витративши на це заняття не більше п'яти хвилин. Оскільки все необхідне зібрано для більшої зручності в одній категорії. На нашому сайті знаходяться як набори мильних бульбашок, що складаються переважно з десяти одиниць і більше, так і готові рідини для мильних бульбашок, створені в спеціальній пропорції, щоб уникнути їх швидне лопання.

Мильні бульбашки відмінно підійдуть і для простих прогулянок на свіжому повітрі, що вбереже Вашого малюка від нудьги і допоможе провести час досить активно, адже що може бути веселіше, ніж ганятися за ними і тріскати. Вони представлені у вигляді тюбиків оснащених різнокольоровими ілюстраціями, міні-лабіринтами, ручками-держателями, а також оригінальним і стильним дизайном, який дозволить бавитися з ними, як зі звичайною іграшкою. Так деякі з них зроблені у вигляді мечів, жезлів, тварин, пляшечок, чобітків і молоточків, що надає їм ще більшої привабливості в очах. Великі колби з довгими «вушками», в які дитина буде дути, створюючи власну бульбашку, дарують велику кількість мильної рідини, якої вистачить для гри надовго. Крім того, вони дозволяють створювати величезні бульбашки, які приведуть в захват Вашої дитини.

Наш великий магазин дитячих іграшок славиться не тільки відмінними цінами, але і оформить Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!