рус.  

Підготовка до школи

Купувати товари для школи необхідно заздалегідь!

Підготовка до школи є дуже важливим етапом для батьків з тих пір, як їх малюкові вдається сказати перше слово і до тих пір, поки їх дитина не одягне на себе яскраву і красиву червону стрічку випускника. Бути батьком - теж робота, і триває вона цілий рік, але літо - особлива пора, коли не на часі відпочивати, потрібно активно готувати карапуза до школи. Адже стільки всього потрібно придбати!

Якщо Ваш малюк ще маленький, то його все одно необхідно навчати, щоб у перший клас дитина пішла вже розумненькою та вміла багато такого, чого інші дітки ще не вміють. Наприклад, читати і писати, а може малювати, а може співати, а може навіть танцювати! Для спокійного і дисциплінованого дошкільного навчання дитинку можна віддати на підготовчі курси, а можна і навчати вдома самостійно. Для цього Вам обов'язково знадобиться шкільна парта, яку Ви легко зможете вибрати на просторах нашого інтернет-магазину Toys. Парту може замінити звичайний дитячий стіл і пара стільчиків, тоді Ви зможете разом з дитиною сидіти за дитячим столом і займатися уроками або грати в навчальні ігри. До того ж, на нашому сайті Ви зможете знайти зручні шкільні дошки для малювання, які можуть бути як настінні, так і підлогові у вигляді мольберта. Якщо Вам знадобиться дитяча магнітна дошка для магнітного алфавіту або магнітних пазлів - таку Ви теж зможете у нас придбати.

З Toys підготовка до школи буде легкою!

Товари для школи - це завжди дуже нелегкий вибір, адже хочеться не тільки купити якісні речі, але й догодити дитині. Кожен малюк, який досяг шкільного віку, хоче самовиражатися і виділятися з основної маси своїх однолітків, тому потрібно підбирати шкільні товари так, щоб дитина була повністю ними задоволена. Цей розділ шкільного приладдя повністю задовольнить як Ваші запити, так і потреби Вашого карапуза, адже серед безлічі рюкзаків, пеналів, блокнотів, сумок, олівців, точилок і зошитів Ви знайдете будь-яку тематику, яка нині модна у маленьких дітей. Дитячі шкільні товари оформлені в стилі Hello Kitty, Monster High, Spiderman, Ben Ten, Winx, Черепашок-ніндзя, «Тачок» і «Літачків», «Маші і Ведмедя» і навіть принцес Уолта Діснея. Так Ви зможете підібрати цілий комплект різноманітних аксесуарів в тему до шкільного ранця за досить приємною ціною, що залишить задоволеним і малюка і Вас. А ще ми оформляємо доставку всіх товарів в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.