рус.  

Іграшки на кроватку

Всего товаров: 27

Вибираємо, які іграшки на ліжечко купити!

Іграшки на ліжечко зазвичай представляють собою спеціальні дитячі мобілі, які мають зручне кріплення для установки на ліжко, а також стрижень. На них ще підвішені брязкальця або м'які іграшки, які станут першими друзями Вашого малюка. У нашому величезному інтернет-магазині Toys Ви зможете підібрати найкращий мобіль на ліжечко свого дитинчати.

Існує кілька видів каруселей для ліжечка, які виконують різні функції і дуже корисні для новонародженого малюка. Наприклад, музичні мобілі мають кілька режимів роботи, які дозволяють витратити менше часу на укладання дитини спати. Достатньо всього-лише включити кілька кнопок, і карусель, з підвішеними на неї іграшками, почне обертатися, а з динаміків зазвучить тиха колискова мелодія. Такий пристрій дуже швидко зробить свою роботу, і немовля, що спостерігає за польотом яскравих звірят по колу і слухає заспокійливу приємну музику, незабаром засне.

Існують каруселі для дітей, в основу яких вбудований нічник. Він розганяє темряву та дозволяє маляті відчувати себе спокійно і захищено. Також мобілі на ліжко відрізняються типом іграшок, які підвішуються на зігнуту основу. Тут Ви зможете придбати іграшки на ліжечко за низькою ціною з м'якими плюшевими і дуже яскравими звірятами, бджілками, чоловічками та іншими кумедними персонажами.

Ще в цій категорії є мобілі з підвісками-брязкальцями, які будуть перемикати увагу карапуза, розвивати його звукове і колірне сприйняття, тренувати пізнавальний навик і не давати нудьгувати. Мобіль з брязкальцями - це перше, що буде бачити Ваш малюк, відкриваючи очі і закриваючи їх, засинаючи і прокидаючись, тому до його вибору необхідно підійти дуже відповідально.

Крім каруселей на ліжечко ще випускаються спеціальні заводні іграшки, які оснащені музичним механізмом всередині, який звучить по типу шарманки. У кожну таку музичну іграшку закладена довга, заспокійлива класична мелодія, яка зачарує немовля своїм звучанням і дозволить спокійно й швидко заснути. Такі іграшки випускаються у вигляді тварин, казкових персонажів та інших добрих образів. Іграшки-підвіски зроблені з якісних матеріалів, мають різноманітні за текстурою вставки, інтерактивні та масажні елементи, які сприяють розвитку сенсорного сприйняття і дрібної моторики.

Після оформлення замовлення Ви можете скористатися такою послугою, як доставка в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!