рус.  

Музичні килимки

Всего товаров: 3

Ваш малюк жадає знань? Просто йому потрібно купити музичний килимок!

Багато батьків задаються питанням з приводу необхідності та корисності музичних килимків. Це і справді дуже практичні навчальні іграшки, які, до того ж, коштують відносно не дорого. Вибір настільки великий, що кожен батько зможе купити музичний килимок для дітей, який відмінно підходить до конкретного віку і рівню розвитку малюка. У першу чергу, варто відзначити, що такі інтерактивні плакати називаються килимками, тому як його можна простелити на підлозі, і малюк, який тільки навчився повзати, вже зможе пізнавати навколишній світ в ігровій формі. Найпопулярнішими, звичайно ж, є дитячі килимки ігрові з мультгероями Машею і Ведмедем, Принцесами Діснея і Смешариками.

Для маленьких діток можна запропонувати килимки із зображеннями різних тварин і пташок, при натисканні на які, іграшка видає звуки, властиві цим тваринкам, або вибрати режим програвання мелодій. Трохи пізніше, коли Ваша дитина трохи підросте, можна використовувати навчальні килимки із зображенням країн, планет, календаря і навіть на футбольну тематику або килимок для малювання. А коли малюк стане зовсім дорослим, можна використовувати килимки для танців.

Таким чином, просто розважаючись або займаючись звичайними справами, дитина пізнає навколишній світ, розширює свій кругозір, тренує слух і взагалі розвивається во всіх напрямках. Ви подаруєте дитині багато пам'ятних моментів та позитивних емоцій, якщо купите музичний килимок для дітей. Ще один позитивний момент ігрового килимка - в зібраному вигляді він зовсім легкий, тому дитячу гру можна взяти з собою навіть на прогулянку і розстелити де-небудь на травичці.

Наш інтернет-магазин Toys надає не тільки дитячі іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!