рус.  

Розвиваючі іграшки для дітей

Які бувають дитячі розвиваючі іграшки?

Розвиваючі іграшки для дітей - це не просто розділ нашого інтернет-магазину Toys. Це Ваш найнадійніший помічник у розвитку Вашої маленької дитини. Адже кожна мама повинна знати, що перші роки життя - найважливіші для малюка, в цей час чадо вбирає інформацію і дуже швидко навчається всього, що намагається вкласти в його розум матуся. У цьому розділі Ви знайдете безліч дуже важливих дитячих ігор та іграшок, які будуть розвивати всі найпотрібніші базові навички Вашого карапуза.

У категорії дитячих книжок Ви знайдете безліч різноманітних книг для дітей з казками і ілюстраціями. Тут є і книжки у віршах і в прозі, з об'ємними малюнками і навіть з рухомими картинками, які ворушаться за допомогою особливостей сприйняття людського ока. Такі зображення будуть здаватися малюкові справжньою магією, і він ні за що не відірве від них погляд. Для Вашої зручності ми помістили тут книжки українською і російською мовами.

Навчальні та розмовляючі абетки для дітей відмінно підійдуть маленькому дошкільнику. Якими гордими будуть малюк і його мама, коли в першому класі тільки він буде знати все літери і навіть вміти їх правильно вимовляти! Розмовляючі абетки мають різні режими гри і навчання, а також екзаменаційні режими, пісеньки, лічилки і багато іншого, що сприятимє інтелектуальному розвитку Вашого карапуза та аудіосприйняттю.

Окремо хотілося б розглянути дитячі комп'ютери, адже це абсолютно геніальний винахід! Таку річ можна подарувати малюкові не боячись, що він зіпсує очі, або весь час буде проводити за іграми. У наше століття дуже розвинених технологій ігри, закладені в такі дитячі комп'ютери, теж розвивають деякі якості, наприклад - спостережливість. А монохромний монітор, як в тетрісі і йому подібних іграх, на сто відсотків захистить зір Вашої дитини. Кожен дитячий комп'ютер має величезну кількість навчальних програм, які допомагають вивчити літери, цифри, рахунок, прості арифметичні операції, складання слів, складів і розстановці наголосів. За таким пристроєм можна залишить дитину і займатися своїми справами - малеча буде навчатися і отримувати задоволення.

Дитячі розвиваючі грушки з пластмаси на зразок кубиків, пірамідок і сортерів порадують Ваших наймолодших діток, оскільки такі ігри призначені для тренування найпростіших навичок моторики та координації рухів. Великі кубики формують ручку малюка, пірамідки тренують колірне сприйняття, а сортери - розвивають логічне мислення і кмітливість.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви знайдете багато цікавого для своїх дітей, у нас можна недорого купити розвиваючі іграшки за цінами, нижчими, ніж в локальних магазинах міста. Інтернет-магазин дитячих іграшок - прекрасна економія і грошей і часу. Ми оформимо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.