рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Мова

Іграшки для малюків, розвиток

Всего товаров: 443

Іграшки для малюків - якщо малюк на підході!

Розділ іграшки для новонароджених долучає до себе всі розвиваючі іграшки для немовлят та розвиваючі ігри для діточок трохи за старше. Тут все для навчання мови, кмітливості, моториці, сприйняття і орієнтації.

По-перше розглянемо іграшки на ліжечко та іграшки на візок. Це найперше, що завжди перед очима у новонародженого, те, що допомагає фокусувати погляд і відволікає увагу. Іграшки музичні, такі як, наприклад, мобіль на ліжечко, допомагають малюку відволікатися і засипати. А на дитячі візочки найчастіше вішають брязкальця-розтяжки, які малюк завжди зачіпає своїми ручками або ніжками і вчиться сприймати на слух різні звуки, які іграшка видає.

Брязкальця - теж відіграють дуже важливу роль в розвитку, адже вони допомагають розпізнавати колір, розвивають тактильні відчуття, а якщо брязкальце з гризуном (брязкальце з прорізувачем) - то ще й допомагають почухати ясна під час різі зубів.

Фітболи для дітей дуже корисні для зміцненні м'язового корсету і для масажу, купити фітбол варто обов'язково ще вагітній матусі, щоб розслабляти поперек і хребет.

Коли малюк підростає, йому вже можна купити розвиваючий килимок, на якому можна одночасно і сидіти і лежати і грати і розглядати чудові малюнки. Килимки для дітей підходять з півроку. Коли малюк почне вередувати під час купання - можна дати йому іграшки для купання, адже з яскравими пісклявими звірятами вже не так нудно і неприємно митися! Іграшки для ванної допоможуть дитині розслабитися і відчувати себе спокійніше у ванній. Оскільки ці іграшки гумові - їм нічого не буде від занурення у воду.

Дерев'яні іграшки порадують швидше матусю, ніж малюка. Іграшки з дерева натуральні, тому дитина з ними в повній безпеці. Як правило, найпоширеніші іграшки - дерев'яні пірамідки, а ще дерев'яні головоломки і дерев'яні ігри-вкладиші.

Заводні іграшки добре вміють одне - швидко-швидко тікати! Ці механічні іграшки побудовані на пружинному механізмі і коли закінчується завод - дитяча іграшка зупиняється. Заводні ігри бувають для ванної (наприклад, пловці) і звичайні.

Іграшки-каталки чудово підійдуть дитині, яка вчиться ходити, тому що вони оснащені довгою палицею-ручкою, на яку малюк може спиратися при ходьбі. Купити каталку має сенс вже тоді, коли малюк ніжками гуляє на вулиці з мамою за ручку або ж ще тоді, коли малюк вміє ходити тільки в ходунках. Улюблена іграшка малих чоловіків - машинка-каталка на мотузочці - солідна річ для друзів у дворі. Гойдалка для дітей - ось що найцікавіше! Дитячі гойдалки допомагають дитині відчути себе безстрашним наїзником, тому що, в цілом, випускаються у вигляді коней або ослів.

Розвиваючі центри діткам необхідні для комплексного навчання різноманітним навичкам. Ігровий центр для дитини, такий, як сортер, наприклад - незамінна навчальна іграшка. І, на додаток, в цьому розділі Ви знайдете старі-добрі дзиґи і неваляшки - найкращі та найактуальніші розвиваючі ігри для дітей.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!