рус.  

Набори для боксу

Всего товаров: 29

Дитячий боксерський набір - старт кар'єри маленького спортсмена!

Виховати в своєму синові справжнього чоловіка, а також загартувати його характер допоможе хороша спортивна секція. Разом із дитиною Ви зможете підібрати що-небудь цікаве, на щастя вибір досить великий. Одним з найпопулярніших і поширених видів бойового мистецтва є бокс. Незважаючи на гадану агресію даного заняття, хлопці насправді виплескують під час тренувань всі накопичені негативні емоції і, в більшості випадків, відмінно проводять час. Снаряди для боксу є невід'ємною частиною тренувань, також, як і розминка, постановка удару або спаринг. Саме тому в інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти відповідний Вашій дитині боксерський набір.

Якщо Ви задаєтеся питанням, з якого віку можна почати займатися боксом, то можна відповісти, що це залежить, насамперед, від самої дитини і його фізичних показників. Скромному хлопчикові невисокого зрісту буде складно адаптуватися в колективі, де всі високі і напористі. Часом величезних результатів досягають діти, які молодші за віком своїх товаришів по секції. Фахівці вважають, що оптимальний вік для початку занять з боксу - це 11-13 років.

Тренування з боксу прекрасно зміцнюють м'язовий корсет і суглоби хлопців, значно покращують координацію рухів, швидкість і витривалість організму, а ще роблять Вашого молодого спортсмена більш підтягнутим і гнучким.

Якщо у Вас немає можливості віддати дитину в групу під керівництво тренера або Ви хочете самостійно навчати свого сина, то для вправ на відпрацювання ударів, їх комбінацій і захистів відмінно підійде дитяча боксерська груша. Прищепити дитині тягу до здорового способу життя можна не виходячи з дому. Для цього достатньо просто купити боксерську грушу. Але одного снаряда буде недостатньо, тому у нас на сайті представлені боксерські набори, в які входять дитячі боксерські рукавички і груша для боксу. Тепер у хлопчика буде спосіб підтримки організму в тонусі і виробітка основних навичок ведення поєдинку в будь-який зручний час.

Набори для боксу представлені на нашому сайті в широкому асортименті за вигідними цінами. Крім того, є можливість доставки в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.