рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Матеріал
Мова

Іграшкові машинки та техніка

Всего товаров: 1132

Прекрасний подарунок малюкові на свято - дитяча вантажівка!

Дитячі вантажівки - це дуже універсальна і в той же час цікава іграшка, від якої прийде в захват будь-який хлопчисько. Оскільки вантажівка - це іграшкова машинка, то під час розваги карапуз зможе представляти себе водієм цього транспортного засобу, а також придумувати собі різноманітні сюжети і ситуації, в які буде потрапляти дитяча машинка.

У цій категорії зібрані всі види вантажівок для дітей. У першу чергу варто звернути увагу на величезні пластмасові пісочні вантажівки-самоскиди, у яких піднімається і опускається кузов. У такій місткий кузов можна не тільки завантажити багато піску, але і дуже зручно складати в нього паски, грабельки та інші іграшки з пісочниці, щоб довезти їх до будинку і не розгубити по дорозі. Як правило, такі іграшкові самоскиди можна мити під водою, щоб очистити їх від залишків піску або мушель. Тут же Ви зможете знайти дитячі грузовики з пасками в комплекті або навіть з відерцем і кеглями для дитячого боулінгу.

Ще один різновид іграшкової вантажівки має інерційний механізм, звукові і світлові ефекти і виконаний у вигляді масштабованної моделі справжньої машини. У цій категорії дитина знайде і іграшкову бетономішалку, дитячий бензовоз, а також велику кількість військових вантажівок, пожежних авто і поліцейських машин, а ще дитячі автомобілі для доставки квітів, морозива або іграшок.

Серед нескінченної кількості найрізноманітніших вантажних машин в нашому інтернет-магазині Toys Ви запросто зможете вибрати і купити дитячу вантажівку для своєї милечі за найнижчою ціною і так, щоб хлопчик залишився максимально задоволеним.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!