рус.  

Тип товару
Вік
Виробник
Стать
Країна-виробник
Ціна
Колір
Матеріал
Мова

Новинки

Всего товаров: 992

В нашому магазині дитячих іграшок найсвіжіші новинки online!

На ринку дитячих іграшок постійно відбувається поповнення асортименту. І як не розгубитися в такому потоці, щоб правильно підібрати і купити потрібні іграшки, які до того ж будуть дійсно корисні для розвитку Вашій дитині.

Щоб допомогти вам з вибором іграшки, ми постійно оновлюємо розділ «Новинки», в який розміщуємо новинки дитячих іграшок для хлопчиків і для дівчаток. Якщо Ви зазирнете в цей розділ, Ви завжди будете знати, які розвиваючі ігри або просто машинки і ляльки випустили різні бренди компаній виробників.

Тільки в 2016 році на полицях нашого інтернет-магазину Toys з'явилися різні ігрові набори та елементи декору, і навіть м'які іграшки, які, не дивлячись на те, що є дитячими іграшками - новинками, відразу захопили довіру у покупців і любов у маленьких дітей.

Дивитися новинки на нашому сайті дуже зручно - Все що Ви побачите на самій головній сторінці нашого величезного магазину дитячих іграшок - це все і є новинки 2016 і новинки 2017 року.

Не так давно у нас стали з'являтися якісні м'які іграшки від Українських виробників Fancy і Левеня. М'які іграшки Fancy відрізняються сертифікованими матеріалами, міцним пошиттям і високою якістю виконання.

У новинках нашого магазину Ви ще зможете знайти лінійку брендових ляльок Monster High і серію ляльок Ever After High. А серед хлоп'ячих іграшок Вас обов'язково зацікавлять абсолютно нові конструктори LEGO®, які розділені на серії LEGO® Friends, LEGO® Ninjago, LEGO® Star Wars, LEGO® The Lord of the Rings, тощо.

Ще одна новинка в світі дитячих іграшок - лінійка дерев'яних 3D пазлів Ukranian Gears. Цей виробник зовсім новий на ринку дитячих товарів, але конструктори-пазли з дерева виконані настільки чарівно, що підкорять не тільки діточок, а ще й батьків. Низька ціна - це найпримітніше в нашому магазині!

Ми виконаємо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!