рус.  

Штучні сосни

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


В лесу родилась елочка і в лісі вона росла, так співається у відомій всім пісеньці. У переддень Нового року на вулицях міста починаються продажі тих самих ялинок. Багато зелених красунь, серед яких можна вибрати будь-яку по висоті і розмірам, для цього лише треба знати площу кімнати, в якій буде встановлюватися ялинка.

Також красиво виглядають не тільки ялинки, але і сосни, асортимент для вибору яких теж радує. Установка новорічної сосни будинку нічим не відрізняється від ялинкового варіанту. На її верхівку теж треба надіти зірочку, що найбільше люблять робити діти - батьки прикрашають сосну іграшками, а в завершальному етапі установки верхівки бере участь карапуз. Але тут відразу виникає питання (особливо у батьків) як зберегти новорічну сосну, щоб вона швидко не обсипалася? Для вирішення цієї проблеми завжди можна знайти допомогу і поради в інтернеті.

Але щоб не ніколи турбуватися з цього приводу наш магазин пропонує придбати штучні сосни і ялини, забувши таким чином про обсипаються голках з гілок. Особливо вони не до речі, коли батьки виносять ялинку на вулицю - в цьому випадку голки розкидані по всій квартирі або будинку.

У нас ви можете купити штучну сосну, голки якої не будуть знаходитися на підлозі, і ніхто не буде колотися ними. Розмір сосни ви також можете вибрати: від маленьких, менше 100 см. До трохи вище. Встановлювати таку сосну набагато простіше, адже вона поставляється вже з усім готовим до установки - на невеликій тринозі, тому отримавши сосну її відразу можна ставити на підібраному для неї місці. А ще деякі варіанти таких новорічних сосен мають снігове напилення на гілочках, створюючи асоціацію, що вона пріпрошена снігом і стоїть не в кімнаті, а десь в лісі. Сосна зі снігом, нехай вона штучна, буде виглядати ще краще. У нас такі варіанти теж є!

А кому не цікавий процес покупок, установки і прикраси ялинки, найпростіший варіант - зробити новорічні букети з гілок сосни, а коли такий букетик набридне просто викинути. Але це крайній випадок, адже сосна завжди повинна бути на Новий Рік (жива чи ні) тому ми все ж радимо штучні сосни купити і красиво встановити!

Запоріжжя, Київ, Дніпро, Черкаси, Умань, Харків і вся Україна - у тебе вже є ялинка або сосна? Якщо ще немає, тоді замовляйте і наш інтернет-магазин швидко доставить вам зелене щастя!