рус.  

Надувні жилети

Всего товаров: 1

Надувні жилети потрібні для безпеки або для практичності?

Ніяке інше пору року не дарує хлопцям стільки цікавих забав, як літо! Це й не дивно, адже в літній період прямо у дворі можна знайти безліч захоплюючих ігор. Але що робити, якщо Ваш малюк ще невпевнено тримається на воді або зовсім не вміє плавати? Це означає лише одне - час купувати надувний жилет!

Цей барвистий аксесуар для плавання допоможе дитині не відчувати жах перед водою або її жителями. Він чудово підходить для дітей від трьох років, які навчаються отримувати задоволення від водних процедур. Міцно закріпіть плавальний засіб на грудях свого малюка і можна не турбуватися, що дитину може накрити хвилею з головою, тому що навіть якщо це трапиться, Ваша дитина буде все також перебувати над водою.

Дитячі надувні жилети мають досить м'які внутрішні шви, які комфортно прилягають до дитячої шкіри. Крім того, в більшості випадків рятувальний жилет оснащений додатковим надувним підголівником в районі шиї. Надійні пластикові застібки не зможуть випадково розстібнутися у воді. Регульовані ремінці на застібках легко підганяються під обсяги Вашого малюка, тому жилет для плавання можна відрегулювати відповідно до віку дитини і використовувати не один рік.

Всі представлені вироби виконані з міцного вінілу, тому будуть корисні не один літній сезон. В здутому вигляді жилет для дітей займає мало місця, так що він може легко вміститися в пляжну сумку матусі чи свою власну. Як відомо, плавання розвиває вестибулярний апарат, а також прищеплює активний спосіб життя і любов до спорту. Так чому б не поліпшити здоров'я своєї дитини, а ще гарно його розважити відмінним проведенням часу у воді?

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!