рус.  

Розвиваючі центри, килимки

Всего товаров: 97

Навіщо карапузові розвиваючий килимок?

Ви не встигнете озирнутися, як дитячі мобілі відійдуть в сторону, тому що Ваше маля навчитися сидіти і повзати. Освоювати нові горизонти і пізнавати світ навколо куди цікавіше, ніж сидіти в ліжечку або на дивані. Але повзати по підлозі - не дуже вдала ідея, адже вона може бути холодна. Якщо Ви не придбали спеціальний манеж для дітей або не хочете обмежувати свою дитину, то відмінним виходом зі цієї ситуації буде купити розвиваючий килимок для дітей до року. Він укомплектований різними дугами, на які підвішені пищалки та інші іграшки, здатні не тільки розважити, а й розвинути малюка.

Дитячий розвиваючий килимок корисний для розвитку слухового і візуального сприйняття, тренує фантазію і уяву Вашої крихітки, тому як виконаний в яскравій кольоровій гамі. Підвісні іграшки у вигляді тварин, виконані з м'якого плюшу і з різними музичними ефектами, допоможуть розвинути тактильне сприйняття, дрібну моторику і розширити кругозір Вашого бешкетника. У нашому інтернет-магазині є килимки для малюків на будь-який смак та колір, тому з безлічі варіантів Ви точно оберете щось підходяще.

Крім розвиваючих килимків з дугами в даному розділі Ви знайдете також великі каремати, які можна використовувати для абсолютно різних цілей. Розвиваючі килимки для малюків зроблені м'якими, щоб дитина або навіть кілька малюків могли в задоволення грати на підлозі, а мама була повністю спокійна за здоров'я своєї дитини. Не менш щільні, але вже тверді килимки з різними яскравими малюнками зацікавлять діток постарше, а також їх батьків. Використовуються такі килимки для фітнесу, йоги, занять з гімнастики і захоплюючих ігор в компанії друзів.

Наш величезний магазин дитячих іграшок славиться не тільки відмінними цінами, але і може оформити Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів та інші міста України! У нас Ви можете не тільки купити розвиваючий килимок недорого, але і не витрачати час на виснажливі походи по магазинах.