рус.  

Дитячі стільці та столи

Всего товаров: 25

Як правильно вибрати дитячі столи та стільці?

Дитячі стільці і столи повинні бути обов'язковим атрибутом кожної дитячої кімнати в не залежності від того, чи мало Вашій дитині років, або ж вона вже зовсім доросла. Досить того, що Ваш малюк вже навчився достатньо ходити, робить досить впевнені кроки, отже прийшла пора братися за навчання різним корисним заняттям. А їх так багато: тут і малювання, і виготовлення різних виробів, і найголовніше - першочергове навчання.

Дитина в перші роки свого життя отримує інформації настільки багато, що не кожен дорослий здатен до сприйняття такої кількості. І дуже важливо, щоб була система отримання різної інформації, такої необхідної для правильного розумового розвитку пустуна. Тому, насамперед, потрібно поміркувати про те, що необхідно дитині купити дитячий стіл і стілець. Вони потрібні бути не тільки безпечними, але й дуже зручними, оскільки за таким столиком доведеться проводити досить тривалий час. Адже, якщо розміри дитячого стільця або його міцність і зручність не будуть відповідати запитам маляти, то можна в дитини легко відбити охочість займатися корисними справами або уроками.

Дуже важливо приділити увагу фізіологічним особливостям дитини, і в силу цього правильно підібрати і купити дитячий стілець. Спинка стільця повинна бути досить високою і правильної форми, щоб малюк міг правильно тримати поставу при сидінні, при цьому не відчувати дискомфорт. А дитячі ніжки повинні діставати до підлоги. Дитячий столик теж повинен бути правильної висоти, щоб не зіпсувати дитинці поставу. Звичайно ж, потрібно визначитися, для якого віку ви купуєте комплект зі столом і стільцем і для яких цілей. Так, наприклад, якщо ви хочете придбати стілець і стіл в дитячу кімнату, то Вам підійде будь-який з представлених в нашому інтернет-магазині Toys комплект з дерева.

Якщо кімната не дуже велика або для дитинки виділена тільки частина загальної кімнати, тож для економії місця краще придбати складаний дитячий стільчик з уже вмонтованим у нього невеликим столиком. А за для дачі або двору можна купити дитячий пластиковий стілець, який не боїться ані дощу, ні сонця. До того ж, на дитячий іграшковий столик можна розмістити безліч елементів декору які будуть підкреслювати індивідуальність Вашого бешкетника і радувати око тих, хто приходить у гості.

Ваше замовлення ми доставляємо Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.