рус.  

Вікторини

Всего товаров: 38

Яка користь від дидактичних ігор для дітей?

Починаючи з раннього віку малюк активно пізнає світ, досліджуючи все, що відбувається навколо нього. Тому дидактичні ігри для дітей займають важливе місце в житті і розвитку дитини. Такі розвиваючі ігри розширюють уявлення карапуза про навколишній світ, вчать дитину спостерігати і розрізняти характерні ознаки предметів - їх величину, колір і форму, а також встановлювати найпростіші логічні ланцюжки і взаємозв'язок.

Різні настільні дидактичні ігри допоможуть карапузові як слід підготуватися до школи. Вся справа в тому, що дидактичні ігри для дошкільнят дозволяють не тільки вивчити щось нове, але й скористатися отриманими знаннями на практиці. А це означає, що набуті навички стануть основою продуктивного та успішного навчання в школі.

Вирішуючи нескладні, але дуже цікаві ігрові завдання малеча буде радіти своїм успіхам та досягненням, що благотворно позначиться на його інтелектуальному і емоційному розвитку.

Відмінною особливістю дитячих дидактичних ігор є наявність ігрової ситуації, де Ви будете виступати в ролі вчителя, а малюк в ролі учня. Є правила, дотримуючись яких, дитина повинна виконати будь-які дії, що вимагаються в грі. Наприклад, знайти всі предмети одного кольору, відшукати зображення трамвая або розрізнити пори року.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете придбати дидактичні ігри для дітей, які допоможуть розвивати логічне мислення, навчать розрізняти форму і кольори предметів, складати найпростіші причинно-наслідкові зв'язки. У цьому розділі Ви знайдете роздаткові картки, розвиваючі ігри у вигляді пазлів, ігри меморі та навчальні настільні ігри, в які зможе грати кілька діток одночасно, що зробить ігровий процес не тільки пізнавальним, а й веселішим.

Ціна дитячих іграшок на нашому сайті залишається в розумних межах. Крім того, ми здійснюємо доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України.