рус.  

Автомобільні треки

Всего товаров: 70

Як правильно вибрати і купити автотрек?

Любов до машин і швидкості у хлопчаків в крові і з роками ця прихильність тільки зростає. Треки для машинок подарують відмінну можливість Вашій дитині зануриться в світ дивовижних пригод і запаморочливих віражів! Крім того, автотрек - це забава для всієї родини, адже тато навряд чи відмовиться поїздити наввипередки зі своїм хлопчиком, а мама і сестра можуть «повболівати» за кого-небудь. Погодьтеся, що таке проведення часу куди цікавіше сімейного перегляду фільмів або просиджування часу за комп'ютером.

Якщо навіть у Вашої дитини вже величезний гараж з інерційними машинками різних моделей або навіть радіокерована машинка, йому потрібно буде потренуватися, перш, ніж він стане асом на гоночному треку. Спочатку карапузові належить навчитися управляти мініатюрною машиною на маленьких швидкостях. З часом можна збільшувати швидкість.

Зазвичай, іграшкові машини для дитячих гоночних треків рухаються за рахунок проводів на дні автомобіля, які чутливі до електричного заряду покриття гоночного кільця. Пульти для управління машинками якраз і виробляють необхідну енергію за допомогою вбудованих ручних генераторів.

Оволодівши мистецтвом маневрування Ваша дитина зможе насолоджуватися поворотами кільцевої автомагістралі, прямими відрізками для збільшення швидкості, а також ділянками особливої ​​складності, які ідеальні для виконання трюку «Мертва петля» або стрибків з трампліну. Реалістичності грі додадуть різні набори фігурок гонщиків, дорожні знаки, фінішні прапори і багато інших аксесуарів, що поставляються в комплекті.

Така гра для дітей розвиває дрібну моторику, образне мислення та комунікативні навички. Купити автотрек для своєї дитини Ви можете в нашому інтернет-магазині Toys за доступною ціною.

Ми оформимо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!