рус.  

Кола для купання немовлят

Всего товаров: 5

З якого віку можна використовувати коло для купання новонародженого?

Кола для купання новонароджених дуже необхідні для карапузів, яких матусі хочуть привчити не боятися води з раннього дитинства. Дитяче коло для плавання - відмінний допоміжний засіб, що здорово полегшує процес купання у ванній, адже не всі маленькі дітки люблять митися. До того ж, мамині ручки втомлюються, якщо довго тримати малюка у воді. Як тільки Ваша дитинка народилася, вона ще пам'ятає, як плавав у мами в великому затишному животику, тому купання для карапуза з перших місяців життя - веселе заняття. Долучати діток до водних процедур необхідно з самого народження, спочатку це звичайне щоденне заняття поєднане з миттям голови, яке істотно полегшується як для мами, так і для дитини. Купання дитини в колі стане справжньою веселою розвагою і допоможе малюкові відчувати себе більш комфортно, перетворюючи не дуже любиме заняття в справжнє свято.

Наш інтернет-магазин Toys прийде Вам на допомогу, якщо Ви захочете купити коло для купання новонароджених, так як у нас представлено безліч виробів з міцного і якісного полівінілхлориду з використанням технології внутрішнього шва, ручками для тримання, регулюючими розмірами, липучками і брязкальцями і під різні вагові категорії.

Як одягати коло для купання?

Кожен круг для немовлят виконаний у формі розімкнутої дуги, яка з'єднується липучкою, застібкою або ремінцем. Таким чином, для того, щоб надіти виріб на шийку малюка, Вам необхідно розстебнути застібку, надіти коло і застебнути її назад. У воді застібка-липучка НЕ ​​расстегнется і дитина буде надійно зафіксована над рівнем води. Круги для малюків мають спеціальні края з оборочками, за які дитинка може триматися ручками, а також спеціальне поглиблення для підборіддя на внутрішній стороні горлечка. Само горлечко, яке облягає шийку крихітки - безшовне, щоб не тиснути і не дратувати ніжну дитячу шкіру. Деякі кола випускаються з брязкальцем в комплекті або ж з кульками і дзвіночками всередині самого кола, щоб карапузик відволікався і розслаблявся про час водної процедури. Одягніть надувний круг для новонароджених на своє дитя перед купанням і Ви зможете трохи відпочити, поки Ваша дитинка самостійно хлюпається у воді без ризику перевернутися догори ногами. Наші ціни Вас приємно здивують, а ще ми оформимо Вам доставку Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України.