рус.  

Радіокеровані моделі

Всего товаров: 35

Іграшки на радіокеруванні - подарунок для дітей і дорослих!

Радіокеровані іграшки - одна з найцікавіших категорій дитячих розваг, адже тоді твій літак або вертоліт вміє по-справжньому літати, машинка їздить крутіше, ніж у фільмах про гонки, а іграшковий робот виконує всі команди, що віддає йому хлопчисько! Компанії-виробники пропонують купити іграшки на радіокеруванні, представлені в широкому асортименті в нашому інтернет-магазині Toys. На наших полицях розмістилися і позашляховики, і герої різних мультфільмів (наприклад, «Тачки»), а також дитячі роботи, які пересуваються за допомогою спеціального пульта, а іноді навіть розмовляють. Вони вже встигли полюбитися багатьма хлопцям! У даному розділі Ваша дитина зможе знайти:

  • Радіокеровані іграшки
  • Іграшки на дистанційному управлінні
  • Іграшки на інфрачервоному управлінні
  • Іграшки на голосовому управлінні

Іграшки на радіокеруванні подобаються не тільки малюкам, але й дорослим. Як же все-таки приємно вийти на сімейну прогулянку і поганяти на джипі або запустити літаючі іграшки на радіокеруванні, такі як вертольоти, що піднімаються на 15-20 метрів. При такого роду проведенні дозвілля, у дітей розвивається логічне мислення, просторове сприйняття і уява, що допоможе йому в подальшому розвитку, формуванні самооцінки та цілеспрямованості.

Найбільш незвичайними іграшками в даній категорії по праву вважаються радіокеровані тварини, начебто інтерактивного краба з пультом або керованої змії. Якщо дорожні автомобілі, іграшкові вантажівки чи вертольоти вже не викликають такого ажіотажу серед дітвори, то тварини на радіокеруванні - це принципово нова забава. Серед таких тварин у нас Ви знайдете різноманітних міні-роботів собак, черепашок, жучків та навіть пінгвінів.

На нашому сайті дитячих іграшок Ви зможете підібрати за вигідною ціною гоночну машинку на радіоуправлінні, іграшкового робота або навіть радіокерований катер. Також у нас є танки на інфрачервоному управлінні, які фіксують попадання один в одного. Ваш хлопчина зможе покликати в гості свого друга і влаштувати справжній танковий бій!

А любителі більш захоплюючих іграшок знайдуть тут цілі треки для машинок, які управляються за допомогою статичного пульта. Фанати залізниці зможуть відкритий для себе приголомшливу різноманітність керованих поїздів і збірних майданчиків для них, а любителі будівельної техніки та ігор подібної тематики отримають величезне задоволення від наших керованих дротових екскаваторів та підйомних кранів.

Наша компанія рада буде оформити Вам доставку в будь-яке місто України, будь-то Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ і навіть Донецьк!