рус.  

Дитяча кухня

Всего товаров: 90

Яку іграшкову дитячу кухню обрати?

Більшість діток звикли бачити маму на кухні, яка щодня намагається радувати свою сім'ю і смачною вечерею, і чудовим десертом. А якщо наближається свято, то приготування їжі і зовсім перетворюється на чари: холодильник наповнюється ароматними шедеврами кулінарного мистецтва. Втім, зовсім не дивно, що багато дівчаток, дивлячись на такий приклад, хочуть теж стати майстринями на кухні, як і матусі.

Якщо Ваша донька ще мала, щоб підключати її до приготування їжі, то допомогти своїй донечці відчути себе в ролі справжньої господині допоможе іграшкова дитяча кухня. Слідом виникає питання, яку іграшкову дитячу кухню вибрати? Адже навіть на нашому сайті складно відразу визначитися з вибором. Тут можна знайти як прості набори у вигляді посуду або іграшкових овочів та інших продуктів харчування, так і інтерактивні кухні, які порадують дитину безліччю шафок, яскравою підсвіткою, а також реалістичними звуками приготування їжі, наприклад, булькотінням або шипінням. Кухня дитяча напевно стане улюбленою іграшкою для Вашої маляти, а всі її лялечки будуть ситими і задоволеними.

Вибір воістину величезний! Як тут вибрати щось одне? На полицях нашого інтернет-магазину Toys обов'язково знайдеться щось цікаве саме для Вашої дитини:

  • Кухонні гарнітури
  • Кухонні столики
  • Чайні сервізи
  • Іграшковий посуд для кухні
  • Іграшкові продукти харчування
  • Інтерактивна кухня «Тефаль»

Дитяча кухня для дівчаток - це можливість проявити себе з нової сторони. Адже граючи з нею, Ваша дитина буде не тільки розвивати дрібну моторику рук, фантазію і образне мислення, але також проявляти власний смак і творчі здібності. Допомагайте дитині сервірувати столик для улюблених іграшок і ляльок дитини, «готувати» різні страви, і тоді донечка навчиться бути справжньою господинею, яка уважно ставитися до своїх рідних.

Купити дитячу кухню недорого можна з доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інші міста України. Ми намагаємося, щоб ціни на нашому сайті були максимально прийнятними для Вас, а задоволення малюка від іграшки і зовсім величезним.