рус.  

Дитячі тири

Всего товаров: 5

Як вибрати дитячий тир?

Дитячі тири - відмінний домашній тренер влучності для карапуза. Ні для кого не секрет, як хлопчики люблять грати в різноманітні сюжетно-рольові ігри, які включають в себе різноманітні битви і війни. Якщо дитині купити дитячий тир, то це стане відмінною можливістю для непосиди відчути себе справжніми героєм, а заразом і потренувати окомір. Адже хлопці - юні чоловіки, яким необхідно прищеплювати почуття справедливості, власної непохитності і впевненості у своїх силах. Тоді Ваш синочок виросте справжнім захисником, на якого можна буде покластися в будь-який момент.

Інтерактивний дитячий лазерний тир являє собою мішень, яка працює від батарейок і має і звуковий супровід, а також кілька пістолетів. Весь набір оснащений лазерними датчиками, які фіксують постріли і влучення. Мішень дуже бурхливо реагує на постріл, підбадьорює малюка і навіть іноді хвалить за особливо хороші влучення.

У нашому інтернет-магазині Toys Ви зможете знайти також комплекти з мішенню і пістолетами, які стріляють присосками за досить низькою ціною. Це зробить гру Вашого карапуза більш безпечною, але не менш веселою. А для більшої різноманітності в цій категорії матуся зможе вибрати для малюка тир з іграшковим тиром або арбалетом, адже деякі хлопчики полюбляють грати в середньовічні ігри, щоб відчути себе справжніми лицарями.

На відміну від лазерних тирів, тири з луком не мають звукового супроводу, оскільки немає необхідності фіксувати влучення. Всі дитячі луки теж стріляють стрілами з присосками, які відмінно липнуть не тільки до мішені, що йде в наборі, але і до будь-якої глянцевої поверхні. Кожен тир для дітей має свої особливості, але Ви зможете вибрати для свого непосиди саме той, який сподобається йому найбільше, адже в нашому інтернет-магазині дуже широкий вибір товарів, які принесуть радість вашому малюку.

Ще один особливий вид іграшкового тиру: тир для стрільби по бляшанкам. Такі незвичайні і зовсім ненудні мішені, як банки з принтами у вигляді зомбі, привнесуть в гру якийсь польовий колорит, який обов'язково сподобається хлопчикові. Дитина зможе вийти на природу, розставити бляшанки де-небудь в кущах, залягти в декількох десятках метрів від мішеней і, добре прицілившись, із задоволенням розстріляти баночки, уявляючи, що це натовп радіоактивних зомбі. Оскільки зомбі дуже популярний противник в наш час і в комп'ютерних іграх і у фільмах і в серіалах - дитині безсумнівно сподобається такий вид гри.

Ми надамо Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків, Запоріжжя та інші міста України.