рус.  

Сніжколіпи

Всего товаров: 29
Коли на вулиці випало багато снігу, твої друзі вже ліплять Сніговика, хтось будує крижані замки, грає в снігові войнушки або просто катається з гірок, важко всидіти вдома - зимова краса вабить вийти хоч ненадовго. У зимовий період на вулиці теж можна влаштовувати різні активні ігри (не тільки влітку) і для такого веселощів є своїм сезонні іграшки, наприклад, машинки-снежколепи (щоб швидко ліпити сніжний кулька), санки або лижі (на них сміливо можна підкорювати будь-яку гірку разом з друзями).

Снежколепи - це невеликі машинки в формі щупалець інопланетян (кому-то вони нагадують столову ложку для салату). Простими словами це 2 палиці з напівкруглими кульковими закінченнями, що з'єднуються по центру шурупом. Коли з'єднуєш їх разом напівкруглі кульки теж з'єднуються в результаті чого виходить закритий невелика куля. Такими машинками зручно черпати сніг, з'єднувати і робити снігові грудки для гри в войнушки.

В нашому магазині представлена ​​величезна кількість таких машинок, самих різних торгових брендів і країн. Польща, Україна або Китай - вибір є! Також, як і вибір самих машинок для ліплення:

- снежколеп світиться, магічне диво якого розкриється вночі;

- снежколеп подвійний;

- в формі яєчного лотка з п'ятьма отворами для снігу (за 1 раз ви можете зліпити відразу 5 сніжок);

- снежколеп з довгою ємністю для снігу і 1 напівкруглим для самої ліплення сніжку (за 1 раз можна набрати сніг в довгу ємність, а другий напівкруглої ложечкою в цій довгій відразу ліпити сніжок і кидати в жертву. Сніг буде зменшуватися і скочуватися вниз, де його вже буде чекати ложечка-форма).

Крім цього, в цій категорії товарів представлені також дитячі лижі, які асортиментним наявністю не поступаються снежколепам. Перші і другі припускають різний колірний варіант, бренди, країни, ціни.

Детально з кожним існуючим на нашому сайті ви можете ознайомитися більш детально, задати нам питання, якщо щось не зрозуміло, і ми на нього відповімо, розглянути і порівняти фото, ознайомитися з описом і багато іншого. Доставка можлива в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інших міст України.