рус.  

Іграшкова зброя

Всего товаров: 545

Види іграшкової зброї для дітей - що краще купити?

Іграшкова зброя - це розділ нашого інтернет-магазину Toys, в якому Ви зможете підібрати своєму синові або навіть своїй доньці найрізноманітнішу зброю! Вам потрібно тільки визначитися, який жанр сюжетно-рольових ігор приваблює Вашу дитину найбільше і потім трохи погуляти по категоріях даного розділу, щоб вибрати саме ту дитячу зброю, яка найбільше припаде до смаку Вашій дитині.

Насамперед, Вам варто звернути увагу на іграшкові пістолети та автомати, адже найулюбленіша гра юних хлопчиків - «війнушка». Якщо Ваш карапуз ще малий для того, щоб отримати в подарунок реалістичне іграшкову зброю на пульках, то Ви можете купити автомат-тріскачку або музичний пістолет. Такі дитячі іграшки абсолютно нешкідливі, нічим не стріляють, зате яскраво виблискують купою різнокольорових лампочок і видають звуки стрілянини. Хлопчисько ж старше за віком може сподіватися на більш значний подарунок, наприклад, вінчестер або військовий набір зі снайперською гвинтівкою. У такі набори, крім зброї для дітей, входять ще й різноманітні аксесуари: захисні окуляри, запасні пульки, приціл, ліхтарик, бінокль, ремінь або навіть тринога. Автомат або гвинтівка для дітей, як правило, виконана дуже наближено до свого прототипу і має металевий корпус для реалістичності. А ще Ви можете за допомогою нашого сайту купити іграшкову зброю з пістонами. Така зброя зазвичай виконана з металу у вигляді револьвера, в який потрібно вставляти спеціальні пістони в обоймі. Під час натискання на курок пістони голосно ляскають і випускають дим, через що гра здається дуже реальною!

Для хлопчаків-любителів гострих відчуттів середньовічних боїв, лицарських баталій і шанувальників Робіна Гуда Ви зможете купити дитячу зброю, яка цілком відповідає даній епосі. В категорії дитячих луків та арбалетів Ваш хлопчисько зможе вибрати найбільш підходящий для себе вид, адже луки та арбалети стріляють не тільки присосками, а й параллоновимі снарядами, дуже м'якими і безпечними. Стрільба з лука - річ абсолютно не буденна, тому під час гри з такою дитячою зброєю малюк буде надихатися і занурюватися з головою в світ своїх фантазій. Ну і як же обійтися без мечів і щитів? На просторах цього розділу Ви зможете підібрати для хлопчиська цілий набір з шолома, наручей, меча, щита і навіть нагрудної броні! Або ж, якщо Ваш шибеник полюбляє пригоди, тут можна знайти і піратські набори з шаблями та пов'язками на око. Дерев'яна зброя для дітей - це не тільки безпека для малюка, адже дерев'яним мечем складно поранити когось, але ще й абсолюна екологічність іграшки. Дерев'яний щит доповнить ігровий набір, який бесперечно стане улюбленим для Вашого хлопчика.

Найкращим рішенням для літніх пляжних днів стануть водні пістолети та водні гармати. Немає нічого краще, ніж влаштувати влітку водяну бій, який не тільки розважить діточок на пляжі, але й остудить їх. А якщо Ваша дитина шанувальник шпигунів і ніндзя - Ви легко зможете купити йому дитячі іграшкові нунчаки і сюрікени, а також набори Черепашок-ніндзя.

Наші ціни Вас приємно здивують, а наша привітна команда менеджерів оформить замовлення і доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.