(050) 353-42-88
рус.  

Аксесуари для взуття

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Набридло кожен раз красиво зав'язувати шнурки? Знайома ситуація, коли йдеш і раптово розв'язався шнурок? Тепер про це та багато іншого можна сміливо забувати, адже з'явилися новий вид шнурків, які треба всього лише один раз легко зашнурувати і все! Все це силіконова новинка серії «AntiLaces» представлена ​​в різних колірних варіантах, як для дорослої категорії, так і для діточок.

З новим видом шнурків, ви набагато спростите процес взування, адже силіконові шнурки AntiLaces Classic зав'язувати не треба. Тепер сміливо можна забувати про вицвілих шнурках і стирчать нитках! Ідеальний варіант для кожного (навіть для дітей, не навчилися ще зав'язувати шнурки на взутті). У догляді за силіконовими аксесуарами для взуття немає нічого складного - досить промити під водою.

Серед величезного розмаїття силіконових шнурків, можна розрізняти аксесуари для взуття хлопчиків (для них такі шнурки в більш темних і однотонних варіантах) або шнурки для дівчаток. До того ж доступна ціна дозволяє придбати силіконові шнурки без особливих роздумів (відразу кілька) і порадувати свою взуття зручною і оригінальною новинкою! Швидка доставка в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інших міст України допоможе ощасливити родичів навіть з іншого населеного пункту. Просто телефонуйте або пишіть і через кілька днів отримаєте своє замовлення!