рус.  

Аксесуари для взуття

Всего товаров: 5
Набридло кожен раз красиво зав'язувати шнурки? Знайома ситуація, коли йдеш і раптово розв'язався шнурок? Тепер про це та багато іншого можна сміливо забувати, адже з'явилися новий вид шнурків, які треба всього лише один раз легко зашнурувати і все! Все це силіконова новинка серії «AntiLaces» представлена ​​в різних колірних варіантах, як для дорослої категорії, так і для діточок.

З новим видом шнурків, ви набагато спростите процес взування, адже силіконові шнурки AntiLaces Classic зав'язувати не треба. Тепер сміливо можна забувати про вицвілих шнурках і стирчать нитках! Ідеальний варіант для кожного (навіть для дітей, не навчилися ще зав'язувати шнурки на взутті). У догляді за силіконовими аксесуарами для взуття немає нічого складного - досить промити під водою.

Серед величезного розмаїття силіконових шнурків, можна розрізняти аксесуари для взуття хлопчиків (для них такі шнурки в більш темних і однотонних варіантах) або шнурки для дівчаток. До того ж доступна ціна дозволяє придбати силіконові шнурки без особливих роздумів (відразу кілька) і порадувати свою взуття зручною і оригінальною новинкою! Швидка доставка в Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя та інших міст України допоможе ощасливити родичів навіть з іншого населеного пункту. Просто телефонуйте або пишіть і через кілька днів отримаєте своє замовлення!