рус.  

Дитячі комп'ютери

Всего товаров: 1

Розвиваючий комп'ютер для дітей в кожному будинку!

Дошкільна розвиток - одне з найактуальніших питань, яким задаються батьки. Як правильно подати початковий навчальний матеріал, при цьому прищепивши тягу до знань. Звичайно ж, найкраще навчати дітей в ігровій формі.

А так як ми часто сидимо за ноутбуками, діти спостерігають і хочуть теж зрозуміти, як влаштований цей загадковий апарат, при цьому починають заважати працювати своїм батькам, а іноді навіть випадково видаляють що-небудь дуже важливе. Щоб уникнути таких ситуацій та убезпечити малюка, компанії-виробники пропонують купити дитячий ноутбук, в якому максимально добре продумано програмне забезпечення.

Дитячий розвиваючий комп'ютер гармонійно об'єднав в собі як навчальні програми, так і дитячі ігри, що дозволяє максимально розподілити час, не перевантажуючи сприйняття. А навчання стане веселим і барвистим, притому, що може проходити на двох, а іноді на трьох мовах.

В кожному комп'ютері для дітей монохромний екран, який зводить нанівець шкоду для дитячих вічко. Це вже вагомий плюс для батьків, щоб купити розвиваючий комп'ютер для своєї дитини. У іграшковий комп'ютер закладено кілька курсів навчання російській мові, англійської мови, математики і найпростішим обчислень. Є навіть програми для дошкільного елементарного розвитку, на уважність і на тренування пам'яті. Кожне завдання озвучено професійними акторами, які не тільки пояснюють задачу, а й підказують в ході навчання. Після навчальних програм малюк може сісти і пограти в ігри типу Тетріс, які теж закладені в програми іграшкового дитячого комп'ютера.

Наш інтернет-магазин Toys дитячих іграшок надає не тільки іграшки за найнижчими цінами, а й доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Одесу та інші міста України!