рус.  

Дерев'яні пазли

Всего товаров: 21

У якому віці купити дерев'яні пазли?

Немає нічого кращого, ніж іграшки для малюків з натуральних матеріалів, адже тоді малюк отримує максимум користі і приємних емоцій від забави, а матуся абсолютно спокійна за своє маля. Під таку характеристику потрапляють іграшки з дерева, тому що дерев'яні ігри - найміцніші, легкі і не мають штучних домішок.

У цій категорії Ви зможете знайти не тільки традиційні пазли з дерева з малюнками і картинами, які потрібно просто зібрати. Тут є забавні ігри з натурального дерева, які будуть не тільки веселити малюка, але і навчати його, адже на картках-пазлах намальовані цифри і картинки, які потрібно порівнювати між собою. Таке заняття буде тренувати у карапуза кмітливість, логічне мислення і пам'ять, а також, як і будь-який інший традиційний пазл - зорове сприйняття і образне мислення.

Також Ви зможете придбати дерев'яні пазли для малюка, якого активно готуєте до вступу в садок, адже інтернет-магазин Toys надає широкий вибір різноманітних розвиваючих ігор, які потрібно складати за принципом об'ємного пазла. Є тут також і дитячі пазли для найменших, вони являють собою невелику картинку з твариною чи предметом, розділену на кілька частин. У процесі навчальної гри карапуз повинен буде зіставити всі шматочки так, щоб зібрати малюнок правильно.

Всі елементи іграшкового пазла з дерева мають наклеєний на поверхню глянцевий малюнок або покриті безпечним лаком, щоб додати їм гарного акуратного вигляду. Пазл з натурального дерева - кращий вибір для маленької дитини, оскільки кожен елемент картини важчий, ніж звичайні картонні шматочки, тому карапузові його буде набагато легше взяти в ручку. Таким чином, Ваш малюк буде під час гри розвивати дрібну моторику рук крім інших якостей і навичок.

Дерев'яні пазли для дітей подарують багато позитивних емоцій Вашій дитині, а ціна на них Вас приємно здивує. Скористайтеся нашою доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста України за найвигіднішими тарифами.