рус.  

Ляльки Defa

Всего товаров: 10

Красива лялька Defa: з родиною, нарядами, офіціантка або русалочка?

Відомі ляльки Барбі з'явилися багато років тому в США. Тоді американська мама, спостерігаючи за іграми своєї дочки десятирічної Барбари, прийшла до висновку, що непогано було б створити маленьку дорослу ляльку. Дитячий асортимент ляльок пропонував вибір тільки з пупсів і паперових ляльок-моделей. З моменту свого створення лялька піддавалася редизайну, тому нинішній варіант ляльки дуже схожий на підлітка. Незабаром вона обзавелася нареченим Кеном, найкращою подругою Мідж і сестрою Скіппер.

Лялька Дефа аналог Барбі, яка також має нареченого / чоловіка, дітей, величезний гардероб з нарядів на кожен день, освоює різні процесії. Також існує лялька Дефа русалка, яка легким рухом перетворюється на звичайну дівчинку. Лялька Defa з нарядами пропонує відвідати модний бутик в якому представлена ​​найкрасивіша одяг, приміряти гімнастичний чи спортивний костюм, літнє плаття або вечірній бальний варіант.

Будь-які ігри дівчаток не обходяться без цих славних персонажів, адже ігри з ними перетворюються в цілий спектакль, кіно з такими ж закрученими сюжетами, як і на екрані. Найбільше малятам подобається переодягати героїнь, змінюючи їх наряди один за іншим. Для таких любительок є ляльки з великим вбиралень набором. Але якщо і представленого одягу для лялечки виявиться мало - її гардероб можна доповнити іншими нарядами.

Русалка або лялька Defa вагітна, офіціантка з відвідувачем, а також багато інших сюжетно-рольових варіантів можна вибрати у нас в магазині за найбільш доступними цінами. Купити ляльку Дефа в Україні з доставкою в Київ, Запоріжжя, Хмельницький, Мелітополь, Харків та інші міста можливо. Повірте, вибираючи між Барбі або Дефа, ви не прогадаєте, якщо зупините свій вибір на другому варіанті. Такий ляльці дуже порадіє ваша донька - Дефа з аксесуарами, сімейна лялька, з дитиною і коляскою, гімнастка, бізнес-леді, Принцеса, королева Диско, співачка і багато інших ролей. Вибір є!