рус.  

Товари для свят

Всего товаров: 199

До свята потрібно купити повітряні кульки!

Повітряні кульки завжди були символом і атрибутом свята. Дивним чином круглі різнокольорові і яскраві вироби різноманітної форми піднімають настрій і відразу перетворюють звичайне приміщення в святкову залу. Жоден захід, від дня народження до весілля не обходиться без оформлення повітряними кульками.

Купити повітряні кульки можна в нашому інтернет-магазині Toys не тільки для прикраси приміщення, але і для проведення різних конкурсів за дуже низькою ціною. Можна зробити весільні повітряні кульки і влаштувати конкурс, щоб всі гості написали побажання, поклали всередину виробу і надули його, можна зробити змагання з надування повітряних куль, наприклад, на швидкість.

До того ж, дитячі повітряні кулі дозволяють малюкові тренувати можливості і обсяг своїх легенів під час надування, що вельми корисно для активного розвитку карапуза. Також існують кульки на паличках, які малюкам зручно і весело носити з собою, гордо крокуючи поруч з мамою.

Останнім часом також стали популярні об'ємні конструкції з дрібних повітряних куль, які насправді не так вже й складно зробити. Ви можете разом з карапузом купити великий набір чудо-кульок, надути їх все і сформувати яку-небудь тварину або предмет, допомагаючи малечі пов'язувати вироби нитками. Така розвага не тільки дасть Вам в результаті прикраси до свята, але і допоможе малюкові потренувати образне й просторове мислення.

Повітряні кульки для дітей, в основному, роблять з міцного еластичного латексу, який дозволяє виробу збільшуватися втричі або навіть уп'ятеро свого початкового розміру. Ви можете придбати як набір різнокольорових надувних кульок, так і вибрати поштучно.

Наш величезний магазин дитячих іграшок славиться не тільки відмінними цінами, але і оформить Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України!