рус.  

Аерохокей, аерофутбол

Всего товаров: 4

Купити дитячий аерохокей для хлопчика чи для дівчинки?

Аерохокей - категорія, в якій Ви знайдете все для цієї гри, від столу до запасних шайб. Офіційно, гра в аерохокей складається з великого стійкого столу з дуже гладкою поверхнею, над якою включається система циркуляції повітря, що зменшує тертя шайби об поверхню. Гравців всього два, вони стають один навпроти одного і намагаються своїми ручними битками-фішками забити шайбу у ворота супротивника. Звичайні столи для аерохоккею в ігрових центрах не мають системи циркуляції повітря, адже вони не призначені для світових змагань. Такі столи оснащені всього-лише гладкою пластикової поверхнею.

Для того, щоб виграти в цю гру, Вашому малюкові знадобиться відмінна швидкість реакції, гранична уважність і зосередженість. У дитячому аерохокею потрібно відчувати опонента, передбачати його рухи, тактично планувати свої дії і добре розуміти геометричні принципи руху шайби. Якщо ця гра здається простою - то тільки на перший погляд.

Дитячий іграшковий аерохокей працює по тому ж самому принципу, тільки стіл для гри Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Toys за дуже вигідною ціною, принести додому і почати тренувати свого малюка. Все одно, в процесі дитячої гри, що вимагає тієї ж вправності, дитина буде потихеньку тренуватися і набувати ті навички, які вимагає дорослий зразок подібної гри.

Дитячий стіл для аерохоккея звичайно ж набагато менше, ніж справжній, і набагато мобільніший, тому його можна легко сунути в багажник машини і взяти з собою на відпочинок. Адже по суті - іграшковий аерохокей - теж вельми рухлива гра, а значить, Ваші малюки будуть не тільки рухатися (що корисно для здоров'я), але і від душі веселитися.

Наш величезний магазин дитячих іграшок радий надати Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.