(050) 353-42-88
рус.  

Аерохокеї

Дивно, але чомусь таку іграшку ми не знайшли

Що робити?
Уточніть ваш запит
Подивіться наші популярні товари

Всі популярні іграшкиПопулярні іграшки


Купити дитячий аерохокей для хлопчика чи для дівчинки?

Аерохокей - категорія, в якій Ви знайдете все для цієї гри, від столу до запасних шайб. Офіційно, гра в аерохокей складається з великого стійкого столу з дуже гладкою поверхнею, над якою включається система циркуляції повітря, що зменшує тертя шайби об поверхню. Гравців всього два, вони стають один навпроти одного і намагаються своїми ручними битками-фішками забити шайбу у ворота супротивника. Звичайні столи для аерохоккею в ігрових центрах не мають системи циркуляції повітря, адже вони не призначені для світових змагань. Такі столи оснащені всього-лише гладкою пластикової поверхнею.

Для того, щоб виграти в цю гру, Вашому малюкові знадобиться відмінна швидкість реакції, гранична уважність і зосередженість. У дитячому аерохокею потрібно відчувати опонента, передбачати його рухи, тактично планувати свої дії і добре розуміти геометричні принципи руху шайби. Якщо ця гра здається простою - то тільки на перший погляд.

Дитячий іграшковий аерохокей працює по тому ж самому принципу, тільки стіл для гри Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Toys за дуже вигідною ціною, принести додому і почати тренувати свого малюка. Все одно, в процесі дитячої гри, що вимагає тієї ж вправності, дитина буде потихеньку тренуватися і набувати ті навички, які вимагає дорослий зразок подібної гри.

Дитячий стіл для аерохоккея звичайно ж набагато менше, ніж справжній, і набагато мобільніший, тому його можна легко сунути в багажник машини і взяти з собою на відпочинок. Адже по суті - іграшковий аерохокей - теж вельми рухлива гра, а значить, Ваші малюки будуть не тільки рухатися (що корисно для здоров'я), але і від душі веселитися.

Наш величезний магазин дитячих іграшок радий надати Вам доставку в Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Запоріжжя та інші міста України.